IMDB Puanı Yüksek 10 Tavsiye Film

Bu paylaşımımızda sizler için IMDB puanı yüksek 10 adet film tavsiyesinde bulunacağız. Tavsiye filmlerin bazılarını izlemiş olabilirsiniz ama bazı filmler vardır ki tekrar tekrar izlenir. Şimdiden keyifli seyirler diliyoruz 🙂

 1. Drishyam : IMDB : 8.1

  Kanunun adeletsizliğinden ailesini korumaya çalışırken hiç ummadığı bir suça karışan ailesini çok seven bir babanın hikayesi anlatılmaktadır. 2015 Hindistan yapımı olan ve 8.8 İMDb puanına sahip Gizem ve Gerilim kategorilerinde izleyebileceğiniz bir film.

 2. Human : IMDB : 8.8

  İnsan hayatının değişik duygularını ve yaşantılarını anlatan bir belgesel olan Human yine 2015 yılında en yüksek İMDb puanlarından birini almış. 2015 Fransa yapımı olan ve 8.8 İMDb puanına sahip belgesel kategorisindeki bu filmi kesinlikle izlemeniz gerekir.

 3. Star Wars 7: Güç Uyanıyor : IMDB : 8.6

  Efsane Star Wars serisinin 7. filmi olan Güç Uyanıyor 2015 yılının en çok konuşulan filmi olmayı başarmıştır. Bilim kurgu ve fantastik kategorilerinde yer alan bu film 8.6 İMDb puanına sahiptir.

 4. Talvar : IMDB : 8.5

  2015 yapımı yine bir Hint filmi olan Talvar 8.5 İMDb puanını hak etmeyi başarmıştır. Filmin genel konusu ise bir davanın sürdürülmektedir. Soruşturmanın ilerlemesiyle verilen cevaplarda çelişkiler doğmaya başlar. Bu çelişkiler dava konusunda ilermek için 3 farklı yol çıkarır.

 5. Room : IMDB : 8.3

  İrlanda ve Kanada ortak yapımı olan bu film bir anne ve kızının bir odaya hapsedilmesi ve bu odada tam 5 yılın geçmesi ardından annenin bir kaçış planı uygulamaya başlamasını konu edinir. 8.3 İMDb puanına sahip olan film 2015 yılın en başarılarından bir tanesidir.

 6. The Martian : IMDB : 8.2

  2015 yılının yine en çok konuşulan ve beğenilen filmlerinden biri olan The Martian – Marslı, Mars’ta rehin kalan ve burada yaşam mücadele veren bir astronotun hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. 8.2 İMDb puanı ile 2015’in en yüksek İMDb puanlı filmleri arasında yerini almayı başardı.

 7. Spotlight : IMDB : 8.1

  Gerçek bir hikayeye dayanan Spotlight filmi rahiplerin çocuklara taciz ettiği haberini çözmeye çalışan bir grup iş arkadaşını konu ediniyor. 2015 ABD yapımı olan 8.1 İMDb puanına sahip ve kesinlikle izlenebilir bir film.

 8. The Big Short : IMDB : 8.1

  Bir romandan uyarlama olan The Big Short – Büyük Açık filmi emlak ve kredi balonunda yaşanan mali krizi ve bu mali krizde yararlanmak isteyen 4 kişinin yaşadıklarını anlatmaktadır. 2015 ABD yapımı olan film 8.1 İMDb puanı ile Dram ve Biyografı kategorisinde izlenilebilir bir film.

 9. Straight Outta Compton : IMDB : 8.1

  1987 yılında California sokaklarında hayata karşı isyanlarını farklı bir müzik yolu ile dile getiren NWA isimli 5 genç hip-hop kültüründe bir devrim gerçekleştirirler. 2015 ABD yapımı film müzikal, biyografi kategorisinde 8.1 İMDb puanı almayı başarmış tır.

 10. Sicario : IMDB : 7.8

  Scario Meksika’da tetikçi anlamına gelir. Filmin konusu Meksika sınırlarında gizli kapaklı çevirilen uyuşturucu ticaretini konu edinir. 2015 ABD yapımı olan Aksiyon, Suç, Gizem kategorilerine dahip olan film 7.8 İMDb puanına sahiptir.
Önerilen Paylaşım 1:Bademli Keşkül Tarifi

Önerilen Paylaşım 2:Doğal Yöntemlerle Bronzlaşma Diyoruz !

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

4 Yorum(lar)

 1. Listedeki filmler bir yana Marslı bir yana. Gerçekten güzel ve etkili bir film olmuş. Eğer Leonardo Di Caprio’ya zorla oscar vermeselerdi kesinlkle bu film her dalda on numara ödüller alırdı.

 2. Ben neler kaçırmısın resmen uyumusun bunları hiçbirini izlememişim. Çok iyi oyuncular hepsi ayrı bir değerlere fimlerde ayrıca çok güzeller izlemeye başladım. The Big Short filmi ayrıca tavsiye edebilirim oyunculuklar çok iyi ve beğenerek izleyebilirsiniz
  Ayrıca fimlerin türüne görede ayrım yapabilirseniz çok sevinirim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Listedeki filmler bir yana Marslı bir yana. Gerçekten güzel ve etkili bir film olmuş. Eğer Leonardo Di Caprio'ya zorla oscar vermeselerdi kesinlkle bu film her dalda on numara ödüller alırdı.

Ben neler kaçırmısın resmen uyumusun bunları hiçbirini izlememişim. Çok iyi oyuncular hepsi ayrı bir değerlere fimlerde ayrıca çok güzeller izlemeye başladım. The Big Short filmi ayrıca tavsiye edebilirim oyunculuklar çok iyi ve beğenerek izleyebilirsiniz Ayrıca fimlerin türüne görede ayrım yapabilirseniz çok sevinirim .

güzel filmler eklemişsiniz teşekkürler :)

Çok güzel fimler ellerinize sağlık.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer