Hangi Vitamin İlacı Kilo Aldırır

Hangi Vitamin İlacı Kilo Aldırır?

Bu yazımızda sizlere hangi vitamin ilacı kilo aldırırsorusunun cevabını vereceğiz. İlk öncelikle vitaminle kilo almanın kestirme yolunu istiyorsanız protein tozunu tercih edebilirsiniz. Protein tozlarını her eczaneden satın alabilirsiniz. Fakat bu şekilde kilo almanız sağlıklı olmayacaktır.

Sağlıklı olarak kilo almak isterseniz spor ile beraber kilo almanız sağlığınız açısından daha faydalı olacaktır. Spordan önce ve spordan sonraki yarım saat içerisinde protein tozundan kullandığınız zaman dengeli olacak şekilde kilo alabilirsiniz. Bunun dışında demir haplarıda kilo aldırmaktadır.

Demir Hapları Tavsiye Durumu

Fakat demir haplarını herkes tavsiye etmiyor. Çünkü vücudunuzda fazla demir varsa demir zehirlenmesi sorunu yaşayabilirsiniz. Kan yapıcı ilaçlarda kilo aldırmaktadır. Bu ilaçlar vücudunuzdaki demir eksikliği varsa verilmektedir. Bunun dışında iştah açan şuruplardan da yararlanmanız mümkün.

Fakat şuruplar mide yanmasında ve alerjisi olan kişiler içindir. Bu şuruplarında adı ise sipraktin ya da prakten olarak geçmektedir. Prakten ve sipraktin şuruplarının en önemli yat etkisi uykudur. Birde depresyon haplarıyla alınırsa kilo alabilirsiniz. Fakat bu ilaçları bir doktora danışmadan kullanmamalısınız.

 

Tüm bunlara ek olarak balık yağını sizlere önerebiliriz. İçerisinde bulundurmuş olduğu omega 3 ile sağlıklı bir şekilde kilo almanız mümkün. Son olarak da vitamin haplarının kilo aldırmadığı fakat iştahı açtığı doğru bir bilgidir. Kullanıcı yorumlarından da yola çıkıp sizlere iştah açtığı dile getirilen apikobal vitamin hapını tavsiye ederiz.

B1 ve D Vitamini

B1 Vitamini

İştah açıcı özelliğe sahip olan bir vitamindir. Bu vitamini ise tahıllı gıdalarda, tahıllı ekmeklerde, esmer pirinçte ve ette sıkça rastlarsınız. Genellikle B vitamin grubu kilo aldırmamaktadır. Fakat B12 ve B6 vitaminlerinin kiloya etki etmediğinin aksine de kilo verdirdiğine rastlanılmıştır. Fakat bu gruplardan B1 vitamini istisna olarak iştah açmaktadır.

D Vitamini

D vitamini kemiklerinizin gelişmesin ve güçlenmesinde önemli bir yere sahiptir. Kalp atışlarınızı düzenler, bağışıklık sisteminizi daha çok güçlendirir, tiroit fonksiyonlarınızı da düzenleyecektir. Tiroit hastaları çok zor bir şekilde kilo vermekteler kilo düzensizliklerinde de bu pay bulunmaktadır. Bundan dolayı da D vitamini çok önemlidir.

Önerilen Paylaşım 1:Hangi İlaç Adet Geciktirir

Önerilen Paylaşım 2:Hangi Demir İlacı Daha İyi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. Demir ilaçları baya kilo aldırıyor. 2 ay demir ilacı kullandım. Ardından 3 ay demir serumu yedim. 8 kilo birden aldım.. Demir ilacı kullanırken spor yapın mutlaka.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Demir ilaçları baya kilo aldırıyor. 2 ay demir ilacı kullandım. Ardından 3 ay demir serumu yedim. 8 kilo birden aldım.. Demir ilacı kullanırken spor yapın mutlaka.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer