Gönülden Sevenler – Evlenme Sitesi

Bu paylaşımımızda sizlere bir arkadaşlık sitesini tanıtacağız. Malum eski zamanlarda siberalem vardı fakat o zamanlar geçeli çok zaman oldu ve artık onun yerini başka siteler aldı. Bir çok arkadşlık sitesi bulunuyor fakat hangisinin ne kadar ziyaretçilerine önem verdiği esas merak edilen nokta.

Gönülden sevenler, sitesi yen kurulmuş ve islami platform olarak insanların birbirlerini tanımalarını ve arkadaşlık hatta evlenecek eşlerini bulmalarını sağlayan bir site.

Siteye aşağıdaki bağlantıya tıklarak ulaşabilirsiniz.

www.gonuldensevenler.com

siteye kayıt olabilmeniz için en az 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ülkemizde İslam dinine ait yaşam tarzını benimsediğimiz için aynı doğrultuda islami kurallar dahilinde hizmet vermeyi amaç edinmiş bu sitede kadınlar ve erkekler aşağıdaki bilgileri doldurarak kayıt olabilir.

yukarıdaki bilgileri girerek kaydınızı oluşturuyorsunuz. Daha sonra kendinize uygun gördüğünüz inssanlarla tanışarak İslami kurallar dahilinde bir nevi flört aşamasına geçiyorsunuz.

Gönülden Sevenler Arkadaşlık Sitesi Hakkında

Sitede yedi gün yirmi dört saat editörler tarafından profiller kontrol ediliyor bunun anlamı, bazı sapkın ve sahte hesaplı insanların diğer insanları rahatsız etmesini engellemektir.

Sitede detaylı profil bölümü ile kendinize ait özelliklerinizi istediğiniz gibi belirtebiliyor ve karşıdaki evlenmek istediğiniz kişiye kendinizi sanal olarak olabildiğince anlatma fırsatı buluyorsunuz.

Diğer bir özellik ise anlık mesajlaşmaolarak sitedeki evlilik adaylarıyla her an istediğiniz zaman mesajlaşabiliyorsunuz.

Son olarak bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman www.gonuldensevenler.com çalışanlarına sorunuzu ileterek çok kısa bir zamanda çözüm bulabiliyorsunuz.

Sanıyoruz gerçek hayatta evlenme olayının sanal hale dönüşebileceği hal anca bu kadar olabilirdi.

Gönülden sevenler sitesine kayıt olan insanlar hemen kendine uygun gördüğü insanlarla iletişime geçerek evlilik adayları ile tanışabiliyor.

Site zaten bir evlilik sitesi ve sanıyoruz daha fazla anlatmaya gerek yok. Evlenmek isteyen insanların üye olabileceği gönülden sevenler sitesine ücretsiz olarak kayıt olup evlenmek için eşinizi bulabilirsiniz.

Herkesin hayırlı ve birbirini asla bırakmayacak insanlarla tanışma fırsatlarını yakalama fırsatını yakalamasını ümit ediyoruz.

Onlar ermiş muradına biz çıkalım 🙂1 Yorum
@delix - 2017-06-26 03:11:12

gönülden sevenler evlilik sitesi bence yanlış bir seçim, yahu hiç müslümanların böyle işleri olur mu? Ayıptır !!!www.gencturkhaber.com - ANASAYFA

gönülden sevenler evlilik sitesi bence yanlış bir seçim, yahu hiç müslümanların böyle işleri olur mu? Ayıptır !!!