esim-beni-aldatiyor

Eşim Beni Aldatıyor mu Acaba ?

Aldatıldığımı Düşünüyorum. Eşimin Beni Aldattığını Nasıl Anlayabilirim? Aldatıldığımı Düşünüyorum Evet, bugünkü konumu araştırmalarıma ve uzman görüşlerine dayanarak, ‘aldatıldığımı düşünüyorum’ diyenler için hazırladım ve onlar içinde anlatıma sunacağım. Aldatıldığından şüphelenen kadınların öğrenmeye çalışırken... Devamını oku »
major-depresyon

Depresyon – Depresyon Belirtileri

Depresyon, Depresyon Belirtileri Ve Psikoterapi Depresyon Nedir? Depresyon; insanlarda gerek aylarca gerek haftalarca süren, sürekli bir isteksizlik ve hayattan bıkmışlık hissiyatı, uyandırır. Bununla beraber de kişide özgüven eksikliğine ve umutsuz bir hayat... Devamını oku »
mitomani

Evlilikte Yalan Söyleme Hastalığı – Mitomani

Evlilikte Yalan, Yalan Söyleme Hastalığı Ve İnsan Neden Yalan Söyler? Yalan Nedir? Yalan, kişinin o an gerçeği dile getirecek duruma hazır olmadığından, başvurduğu geçici bir çözüm yoludur. İnsanlar Neden Yalan Söyler? İnsanlar... Devamını oku »
aldatilmak

Aldatılan İnsanlara Psikolog Tavsiyeleri

Aldatıldım. Ne yapmalıyım? Psikologların Çözüm Önerileri Aldatıldım Evet, bu anlatımı mı “Aldatıldım. Ne yapmalıyım?” diye, soran sizler için hazırladım. Aldatılıp, ruh hali bozulan kişiler sağlıksız kararlar verebiliyor ve bu verdiği kararların, faturasını... Devamını oku »
stres

Kadınlarda Stres nedenleri ve Başa Çıkma

Stres, Kadınlarda Stresle Başa Çıkma Ve Stresten Kaynaklanan Hastalıklar Stres Nedir? Stres; hem kendi içimizde hem de çevremizde sürekli karşılaştığımız ve hiçte yabancılık çekmediğimiz, bir ruh halidir. Stres şiddetli bir aşamada ise... Devamını oku »
ask-ve-ask-sozleri

Aşk ve Aşk Sözleri Kadınların İlgisini Neden Çeker ?

Aşk Ve Aşk Sözleri Kadınların İlgisini Neden Çeker? Aşk Nedir? Aşk, tanımı yapılamayan karşılıklı veya tek taralı oluşan hislerden meydana gelen duygu karmaşası, diye kendimce bir tanım cümlesi oluşturmak istiyorum. Bazı mantıksal... Devamını oku »
romantik-erkek

Romantizm Nedir Ve Kadınlar Neden Romantik Erkeklerden Hoşlanır?

Romantizm Nedir Ve Kadınlar Neden Romantik Erkeklerden Hoşlanır? Romantizm, insanların duygularını birbirlerine en güzel şekilde aktarma biçimine denir. Tabi, romantizmin cinsiyeti yoktur ve romantizm anlayışı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Ama günümüzde erkeklerin... Devamını oku »
kiskanan-kadinlar

Kıskanç Kadın ve Kıskançlık Psikolojisi

Kıskanç Kadın, Kıskançlık Psikolojisi Ve Kıskançlık Tedavisi Nasıl Olur? Evet, hemen hemen hepimizin bildiği gibi kadınların yapı taşı, kıskançlıktır. Kıskançlık bir kadının olmazsa olmazı olan, özelliklerinden birisidir. Kıskançlıktan ortaya çıkan krizlerde “Sana... Devamını oku »
aldatilan-kadin-psikolojisi

Aldatılan Kadın Psikolojisi

Aldatılan Kadın Psikolojisi Nasıl Olur? Aldatılan Kadın Bugün siz okuyucularımız için birçok kadının psikolojik sorun yaşamasına, sebep olan bir konuya değineceğim. Günümüzde hepimizin bildiği gibi birçok kadın, aldatıldığı için ciddi psikolojik travmalar... Devamını oku »
erkekler-neden-aldatir-psikolojisi

Erkekler neden Aldatır – Aldatan Erkek Psikolojisi

Erkekler Neden Aldatır Ve Aldatan Erkek Psikolojisi Nasıldır? Erkekler Neden Aldatır? Bugün birçoğumuzun merak konusu haline gelen bir konuyu ele alacağım. Evet, geçmişten günümüze kadar toplumumuzun sürekli tartıştığı ve hala net bir... Devamını oku »
ava-isyerim

Ava İşyerim

AVA İşyerim Sosyal Sorumluluk Projeleri, ülke içerisinde zor durumda ya da yardıma ihtiyacı bulunan kişilere ihtiyaç duydukları yardımı sağlamaları konusunda bir araya gelmiş kişilerden oluşmaktadır. Kurumsal bir çatı altında kurulan Ava işyerim,... Devamını oku »
anasayfa

Anasayfa

Merhaba, Bir çok konuda sizlere sürekli en yeni ve en güzel paylaşımları sunuyoruz. Bu yazımızda kendimizden bahsedelim istedik. www.gencturkhaber.com web sitesi başta Türkiye olmak üzere Dünya’dan hermen hemen anladığımız ve doğru bir... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer