Folder Lock – Dosya Şifreleme Programı

Dosya Şifreleme Programı – Folder Lock

Folder Lock programı ile dosyaları şifreleyebilir ve korumak istediğiniz klasörleri gizleyebilirsiniz. Folder Lock programı bilgisayarda bulunan dosyalarını şifreli hale getirebilir ve veri güvenliği sağlanması için çalışan bir yazılımdır.

Ayrıca program ile şifrelediğiniz dosyaları başka kullanıcılar istese de silemez. Çok kolay bir şekilde dosyaları kilitleyebileceğiniz gibi yeniden adlandırılmasını, taşınmasını ve kopyalanmasını engelleyebilirsiniz.

Ayrıca Folder Lock programı ile USB bellek ve harici diskleri de koruma altına alabilirsiniz. Kurumsal DVD ve CD’leri de bu program sayesinde şifreleyebilirsiniz. Bulut sistemi ile entegre çalışan Folder Lock, şifrelediğiniz dosyaları senkronize ederek yedekleyebiliyor.

Program kurulumda şifre belirlemeniz gerekecek. Ancak belirlediğiniz bu şifreyi asla unutmayın. Bu şifreyi Folder Lock programını kaldırmak için de hatırlamanız gerekiyor.

Folder Lock Özellikleri

  1. Dosyaları, klasörleri ve sürücüleri kilitleyin.
  2. Anında şifreleme.
  3. Dosyaları ve klasörleri şifreleyin.
  4. Dosyaları güvenli bir buluta yedekleyin.
  5. USB / CD / E-postaları Koruyun.
  6. Cüzdan yarat.
  7. Dosyaları parçaladılar.
  8. Temiz Geçmiş.
  9. Gizli modu.

Folder Lock Programı ile yukarıdaki özellikleri kullanabilirsiniz. Progrmamı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://filehippo.com/download_folder_lock/

Önerilen Paylaşım 1:VivaVideo - Ücretsiz Video Düzenleme Programı

Önerilen Paylaşım 2:BMW 316ti Compact teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. Genelde zip içine atıp öyle şifrelerim ama bu program da bayağı bir işime gelecek gibi duruyor, farklı özellikleri var. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genelde zip içine atıp öyle şifrelerim ama bu program da bayağı bir işime gelecek gibi duruyor, farklı özellikleri var. Teşekkürler

Paylaşım için teşekkürler.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer