american-made-tom-cruise-film-2017

IMDB 7.3 American Made – Barry Seal Film Önerisi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere son çıkan filmlerden biri olan American Made filmini paylaşacağız. Film 25 Ağustos 2017 tarihinde yayınlandı. American Made Filminin Oyuncu Kadrosu Tom Cruise Sarah Wright Domhnall Gleeson Jayma Mays... Devamını oku »
2017-film-tavsiyeleri

2017 Film Tavsiyeleri

Evet arkadaşlar uzun zamandır sizlere film tavsiyelerimizi sunamadık. Şimdi isterseniz sizler üçün güzel IMDB Puanlarına sahip ve yepis yeni, 2017 film tavsiyelerimizi sizlerle paylaşalım. 2017 Filme Tavsiyeleri   LOGAN      ... Devamını oku »
star-wars-7-filmi

IMDB Puanı Yüksek 10 Tavsiye Film

Bu paylaşımımızda sizler için IMDB puanı yüksek 10 adet film tavsiyesinde bulunacağız. Tavsiye filmlerin bazılarını izlemiş olabilirsiniz ama bazı filmler vardır ki tekrar tekrar izlenir. Şimdiden keyifli seyirler diliyoruz 🙂 Drishyam :... Devamını oku »
gorevimiz-tehlike-5

Mission Impossible – Rogue Nation – Film Tavsiyesi

Tom Cruise, başrolünde oynadığı macera serisi Görevimiz Tehlike 5 filmi ile başarılı bir yapım ortaya koymuş. Görevimiz Tehlike 5 filminde Ethan Hunt ve kurduğu ekip, bugüne kadar başlarına gelen en güçlü mesele... Devamını oku »
son-sans-southpaw-filmi

Southpaw – Film Tavsiyesi

Hayatının en güzel dönemini yaşayan başarılı bir boksör karısının ölümüyle adeta yıkılır. IMDB puanı 7.6 olan Son Şans filmi, hayatının en güzel dönemini yaşamakta olan genç ve başarılı boksör Billy Hope karakteri,... Devamını oku »
terminator-genisys

Terminator Genisys – Film Tavsiye

2029 yılında geçen Terminatör Yaratılış filmi, bilim kurgu dalında başarılı bir film olarak beyaz perdede yerini aldı. Terminator Genisys – Terminator Yaratılış Filmi İki ödüle aday gösterilen ve IMDB puanı 6,7 olan... Devamını oku »
3-idiots

3 İdiots (2009) – Film Tavsiye

3 Idiots filmi en başarılı Hint yapımları arasında yer alıyor. Bollywood bugüne kadar ortaya koyduğu en iyi film ile karşımızda. 3 İdiots Filmi – 3 Aptal Filmi Hayatımız boyunca her zaman hatırlayabileceğimiz... Devamını oku »
seven-pounds

SEVEN POUNDS (YEDİ YAŞAM)

Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme’nin yönetmeninden, başrolünde iki kez Akademi Ödülü adayı olan Will Smith’in yer aldığı, geçmişinde peşini bırakmayan sırrın kefaretini ödemek için tamamen yabancı yedi kişinin hayatlarını kökten değiştirmeye çalışan bir... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer