yanak-kili

Yanak Kıllarından Kurtulun

Yüzümüzdeki İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Yolları İstenmeyen tüy ve kıllar hem kadın hem de erkeklerin sıklıkla çözüm aradığı sorunlardan bir tanesidir. Bazen yakınımızdaki bir arkadaşımız söyleme farkına varmayacağımız tüy ve kılların, birkaç tane... Devamını oku »
yanak-eritme

Yanak Eritme İşlemi

Yanak Eritme, biz kadınlar için en önemli kilo verme kriterlerinden bir tanesidir. Ne kadar kilo verirsek verelim yüz bölgemiz yağlardan arınamaz. Bu bölgeye ait yağların yok olması için yüz zayıflatma yöntemlerinden faydalanmamız... Devamını oku »
yanakta-sisme-olmasi

Yanak Altında Şişlik Neden Olur

Yanak Altında Şişlik Oluşması Yanak altında şişlik, hakkında bilgi vermeden önce, kısaca lenflerden bahsetmek gerekir. Lenf bezleri, dolaşım sistemimizden sonra en çok işlevi olan, bağışıklık sistemimize dahi yardım eden bezlerdir. Vücudumuzun pek... Devamını oku »
yanaklarda-sarkma

Yanaklarda Sarkma Olması

İnsanların Yanakları Neden Sarkar İnanması çok güç ama yer çekimi ve ciltte gevşeme ile birlikte yanaklarımızda sarkma oluşur. Yaşımızın ilerlemesi, yüz ve boyun bölgelerimizde olumsuz görünümlere sebep olur. Yanaklarımızın aşağıya doğru sarkması... Devamını oku »
yanak-estetigi

Yanak Estetiği Yaptırmak İsteyenler

Yanak Estetiği Nedir? Yüz yapımızda en önemli konulardan birisi altın orandır. Yüz bölgemizdeki yanaklarımızın diğer bölümler ile uyum içinde olması gerekmektedir. Peki ya fazla kilolu ya da yanaklarımız olması gerektiğinden fazla şiş... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer