wordpress-2

WordPress Kurulumu Diyorlar

WordPress kurulumu, blog site açmaya karar vermiş her insanın, özellikle kodlama bilgisi olmayan insanların Google da en fazla aradığı başlangıç cümlesidir. Blog açmaya karar vermiş insanların karşısınına öyle yada böyle wordpress ismi... Devamını oku »
wordpress giriş yapınca mail gönderme

WordPress Oturum Açınca Otomaik Mail Gelmesi

Merhaba arkadaşlar wordress tabanlı sitelerinizde yapılan otorum açma ve oturum açma denemelerinde otomatik olarak istediğiniz mail adresine mail göndermek için herhangi bir eklenti kullanmanıza gerek yok. Bunun için aşağıdaki kodları kendinize göre,... Devamını oku »
wordpress rss xml error

WordPress Line Number 12, Column 1:

WordPress Line Number 12, Column 1 Hatası WordPress site haritası gibi xml dosyalarına ulaşmaya çalıştığımızda bazen birçok hata ile karşılaşabiliyoruz. En sık karşılaşılan ve gördüğümüz hata ise, XML Parsing Error: XML or... Devamını oku »
wordpress veritabanı düzenleme silme

WordPress Veritabanı Temizleme

WordPress kullanırken, bir içerik eklediğimiz zaman otomatik olarak olumsuz durumlara karşı bir önlem olması adına, içerikleri yazdığımız zaman otomatik olarak Revision yani güncellenmiş olarak içerik veritabanına yedeklenir. Bu durum aslında yararlı bir... Devamını oku »
wordpress cdn cdn nedir

WordPress Cdn

Cdn nedir, Cdn kullanmalıyım, WordPress cdn, Cdn kullanmak, WordPress cdn kullanımı. WordPress kullanan web site sahipleri, wordpress kullanmayan diğer web site sahipleri aslında herkesin istediği şey aynı, sitelerinin daha hızlı açılması. Sitenin... Devamını oku »
wordpress kod arsivi

WordPress Kod Arşivi

WordPress Kodları Eğer WordPress’e tasarım giydirme yapıyorsanız ve bu işlerde henüz yeniyseniz bu makale tam size göre. Tek yazıda bulunan tüm kodları bir araya toplayarak sizlere büyük bir WordPress kod arşivi oluşturmak... Devamını oku »
wordpress gerekli eklentiler

WordPress Gerekli Eklentiler

Webmasterlerin çoğu içerik yönetim sistemi olan WordPress kullanmakta. Peki her sitede bulunması gereken WordPress eklentileri nelerdir? Bu eklentiler ne işe yarar? Güvenli, hızlı ve SEO’a uygun siteler yaratmak için bu eklentileri kullanmalısınız.... Devamını oku »

En iyi - En güzel - En ZorKaşıntısı - Kaşıntısı Nasıl geçer