bebek-bakimi4

Aşk Anne Diye Ağlamaktır !

Yılardır insanların diline dolanan gönül kapılarını açan tek anahtar aşk neydi? Neden bu kadar tanımsız ve bir o kadar da değerliydi? Bilinmeyen tek hece için, yıllardır şiirler ve hikâyeler yazılan, tanımsız tek... Devamını oku »
bebek-bakimi3

Geçmişin Bebekleri !

Özgürce düşünüp hayata geçirdiklerimiz, bazen de umutlarımızın sayesinde defalarca düşmemize rağmen tekrardan kalkmamız ve en önemlisi ise en zifiri karanlıkta bile yolumuzu her şeye rağmen bulmamız. Atalarımızdan bize kalan en güzel mücadele... Devamını oku »
uzgun-kadin

Gebelikte ne tür duygusal olaylar yaşanır?

Hamilelikte/Gebelikte Duygusal Olaylar Gebelik annenin duygusal ve fiziksek değişimine sebep olduğu kadar aile yasında da değişiklik oluşturur. Anne adayları hamileliklerinin ilk 3 ayında kendilerini güçlü hissederler ve bir bebek sahibi olacak olmanın... Devamını oku »
gebelik

Erken Doğum Nedenleri Nelerdir

Erken Doğum Nedenleri Nelerdir? Gebelik ve annelik duygusu şüphesiz dünyanın en güzel duygusudur. Karnında bir can daha taşımak paha biçilemez bir zevktir. Her koşulda onun sağlığını düşünmek annelik içgüdüsüne dayanır. Bebeğin hareketleri,... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer