memur-yillik-izin

Memur Yıllık İzinleri

Memurların Yıllık İzinleri Ülkemizde bulunan 4 milyona yakın devlet memuru, her yıl çalışma sürelerinin dışında kalan yıllık izinleri ile ilgili detayları tam olarak bilmemekte. Devlet Memurları Kanunu içerisinde yer alan 140 ve... Devamını oku »
memur-kadro-dereceleri

Memur Kadro Dereceleri

Memur Kadro Dereceleri? Memurlar Üçüncü Dereceye Nasıl Atanır? Devlet memurları, genellikle hususi pasaport olarak adlandırılan yeşil pasaport sahibi olabilmek amacı ile ara ara kadro derecelerini öğrenerek süreçler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır.... Devamını oku »
memur-dereceleri

Memur Dereceleri

Memur Dereceleri 657’ye tabi memurların Kademe Dereceleri Devlet Memurları Kanunu içerisinde bulunan 38. Maddesinde şu şekilde tanımlanmaktadır. Personelin görev ve sorumluluklarına bakılmadan sicilinde meydana gelen olumlu gelişmeler hizmette bulunduğu süreye bağlı olarak... Devamını oku »
memur-sut-izni

Memurlarda Süt İzni

Memurlarda Süt İzni Devlet Personel başkanlığı, geçtiğimiz yıllarda 657’ye tabi Devlet memurları Kanunu içerisinde değişiklikler meydana getirmiş, çalışan kadınlar için sunulan izinlerin yanında annelik izni ya da süt izni adı altında yeni... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer