anasayfa

Anasayfa

Merhaba, Bir çok konuda sizlere sürekli en yeni ve en güzel paylaşımları sunuyoruz. Bu yazımızda kendimizden bahsedelim istedik. www.gencturkhaber.com web sitesi başta Türkiye olmak üzere Dünya’dan hermen hemen anladığımız ve doğru bir... Devamını oku »
bebek-sagligi

Bebek Sağlığı Hakkında

Bebeklerin Sağlığına Nasıl Dikkat Etmeliyiz Çocuklarımızın sağlıklı bireyler olarak gelişimini tamamlayabilmeleri için anne karnında bebek sağlığı ve gelişimi aşamasından başlayarak öğrenilmesi gereken bir çok konu bulunmaktadır. Bebek sağlığı ve beslenmesi konuları oluşması... Devamını oku »
bebek-emzirme

Bir yaşına kadar bebeğin bakımı, emzirilmesi.

Bebek Nasıl Emzirilir Bebek nasıl emzirilir ? Her anne çocuğunu emzirmelidir, çocuk altı yedi aylık oluncaya kadar kendisi için en uygun ve faydalı gıda anne sütüdür. Herhangi bir nedenden dolayı annenin çocuğunu... Devamını oku »
bebek-bakimi

Dünya Tek Güzel Bebek Barındırır Ve Bütün Annelerde Ona Sahiptir !

Kendimize ait olanlar ne kadar da değerli değil mi? Hep biz insanlar benim demeyi çok sevenlerdeniz. Mesela; benim evim, benim arabam, benim memleketim ve bunlar gibi birçok şey daha var. Herkesin kendine... Devamını oku »
bebek-bakimi2

Evlat İstediğin Gibi Değil, Yetiştirildiği Gibi Olur !

Çevrenize baktığınızda insanların sergiledikleri tavır hiç dikkatinizi çekti mi? Bilmem ama gerçek şu ki çoğu insanın, söyledikleriyle yaptıkları ve istedikleri ile elde ettikleri tamamen farklıdır. Bunun sebebi ise en büyük düşmanımız olan... Devamını oku »
bebek-anne3

Bebekler Bir Süt İle Birde Övgüyle Beslenir !

Hepimizin bildiği gibi biyolojik olarak bebeklerimiz, iki bucuk yaşına kadar anne sütü ile beslenirler. Peki, ruhsal vitaminlerinin kaynağı nedir? Hiç düşündünüz mü? Tabi ki övgü ve güzel dinlemeye değer cümlelerdir. İki insan... Devamını oku »
bebek bakımıı

Bebeklerden Ödünç Aldıklarımız !

Bebekler Hakkında Bir Yazı Bütün çiçekleri koparabilirsiniz ama baharın gelişini engelleyemezsiniz. Malumunuz biz insanlar yok edici ve savaşçı bir yapıya sahibiz. Bitmek tükenmek bilmeyen hırsımız ve egomuz yüzünden, savaşmamız gereken şeyin kibrimiz... Devamını oku »
bebek gülümsemesi

Bebekteki Gülümsemenin Sırrı :)

Bazen hiçbir şey bilmemek ne kadar da huzur vericidir kim bilir? İyi ve kötü, güzel ve çirkin, yanlış ve doğu bilmeden tüm benliğimizle özgürce, kısıtlama olmadan yaşamak, belki de huzurların en güzelidir... Devamını oku »

En iyi - En güzel - En ZorKaşıntısı - Kaşıntısı Nasıl geçer