memur-sut-izni

Memurlarda Süt İzni

Memurlarda Süt İzni Devlet Personel başkanlığı, geçtiğimiz yıllarda 657’ye tabi Devlet memurları Kanunu içerisinde değişiklikler meydana getirmiş, çalışan kadınlar için sunulan izinlerin yanında annelik izni ya da süt izni adı altında yeni... Devamını oku »
memur-olma-sartlari

Memur Olma Şartları Nelerdir ?

Memur Olma Şartları Nelerdir? Birçok kişinin hayallerinde yer alan devlet memurluğu, her yıl yapılan bazı düzenlemeler ile değişkenlik göstererek ilerlemektedir. Gerek maaşı, olanakları ve garantili bir iş olarak görülmesi memurluğa olan ilginin... Devamını oku »
memurların hakları nelerdir

657 Sayılı Memurların Sahip Olduğu Haklar Nelerdir ?

657 sayılı memurların sahip olduğu haklar nelerdir 657 sayılı kanuna göre kamu da çalışan devlet memurlarının sahip olduğu haklar ve açıklamaları şu şekilde sıralanmaktadır; Uygulamayı İsteyebilme Devlet memurları 657 sayılı kanun gereği... Devamını oku »
sözleşmeli memur

657 Sayılı Memur İle Sözleşmeli Memur Arasındaki Fark Nedir ?

657 Sayılı Memur İle Sözleşmeli Memur Arasındaki Fark Nedir 657 sayılı Devlet Memurları kanununa göre istihdam edilirken, sözleşmeli personel kapsamında aynı kanunlar 4(B) maddesine göre çalıştırılmaktadır. Sözleşmeli personelin yıllık çalışma akitlerine göre... Devamını oku »
657 sayılı kanun

657 Sayılı Kanuna Göre Kaç Tür Memur Bulunmaktadır ?

657 sayılı kanuna göre 4 çeşit memur türü bulunmaktadır. Memur Sözleşmeli Memur Geçici Personel İşçi Olmak üzere ayrılmaktadır 657 sayılı kanuna göre memur 657 Sayılı kanuna bağlı olarak; devlet ve diğer kamu... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer