Erkekler Kadınlardan Ne İster

Erkekler kadınlardan ne istiyor, yada daha doğru bir soru ile erkekler nasıl kadın ister. Yıllardır artık filmlere dahi konu olmuş. Erkekler şöyle kadın ister, erkek kadının şu türlüsünü severmiş, yok şu tülüsünü sevmezmiş.

Erkekler Kadınlardan Ne İster

 • Öncelikle olmazsa olmaz SAYGI. Evet erkekler sevilmemeye katlanır ama saygısızlığa asla.
 • Kadınların temiz ve bakımlı olmasını ister. Kendilerinden daha fazla sakal bıyığı olan yada ayağı kokan kadını sevmezler, çünkü zaten kendileri öyle isterler ki karşıdaki kadın biraz temiz olsun.
 • Sadakat ister. Bu tartışılmaz.
 • Kendilerini beğenildiklerini görmek ister, biraz şımartılmak ister.
 • Sadece kendilerinin olduğu ortamlarda açık giyinmelerini ister.
 • Erkek telefon ile aramadan kadının aramasını ister.
 • İlgi ister, normal değil çok fazla ilgi ister.
 • Kadınların güzel kokmalarını ister.
 • Kadınların kendilerine uzun uzun bakmasını ister.
 • Çok iyi olmasa da iyi yemek yapmalarını ister.

Erkekler aslında bunları istediği zaman kadınlar her ne kadar en güzelini en lezzetlisini yapsa da yine bir bahane bulurlar. Buda kadınların çekilecek çileleri 🙂

Ama en fazla istenilen özellikler erkeklerin bir kadından saygı ve sadakattir. Bunlar olduktan sonra zaten sevgide olur mutluluk ve huzur da olur. Tabi erkeklerin kadınlardan ne istediğini iyi analiz etmek lazım. Her istediklerini de yapmamak lazım.

Eğer erkek kadınan birşey istiyorsa ve eğer o erkek buna layıksa kadın o zaman anlayışlı olmalıdır. Fakat erkekl kadının kendinden ne istediğine bakmıyor ve takmıyorsa o zaman o erkeğe de bakmamak ve o rekeği de tamkmamak müstehaktır.

Erkekler kadınlardan saygı istiyorsa önce kendileri kadına saygı duymalı, erkekler kadınlardan sevgi istiyorsa önce kendileri sevmelidir, ve eğer erkekler kadınlardan sadakat istiyorsa önce kendileri sadakatli olmalıdır. Yoksa erkeklerin bir kadından ne istediğinin bir önemi olmaz. Tabi aynı şekilde kadınlarda erkeklerden birşey istiyorlarsa o zaman aynı şekilde bunu haketmeleri gerekir. Herşey karışılıklı oluyor sanki 😛

Aslında insanlar birbirinden herşeyi isteyebilir ve herşeyi alabilirler ama bunu nasıl yaptıklarına göre durum değişir. Eğer hakediyorsa tabiki istesin, sonuçta bir erkek bir kadından birşey ister. Haketsin alsın 🙂

Önerilen Paylaşım 1:Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler

Önerilen Paylaşım 2:Sevgilinizin Sizi Sevip Sevmediğini Anlamak

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

 1. Erkekler ne istesin bir kap yemek bir temiz uyku birde çocuk yeter ama kadınlar aslında ne ister oooooooo :DDDD

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Herşey aradaki sevgi ve saygıya bağlı.

Erkekler ne istesin bir kap yemek bir temiz uyku birde çocuk yeter ama kadınlar aslında ne ister oooooooo :DDDD


En iyi - En güzel - En ZorKaşıntısı - Kaşıntısı Nasıl geçer