Erkekler İçin Kadınlar Neden Anlaşılmaz ?

anlaşılmazDevamlı olarak esprilerimizin konusu olan “ kadınlar anlaşılmaz” cümlesinin kısa ve öz bir özeti var aslında, kadınlarımız şunu ayırabilselerdi eğer, kadınla erkek eşit haklara sahiptir ama eşit değildir. Bırakın kadını ve erkeği yaşayan hiçbir varlık eşit değildir. Çünkü eşitlikten önce gelen, eşitliği belirleyen özelliklerdir. Bu özellikleri ise cinsiyetimiz değil, karakterimiz belirler.

Erkekler için kadınları anlaşılmaz yapan o kadar çok unsur var ki ve erkekler bu unsurları özetleyip hazmedemedikleri için doğal olarak da kadınlar anlaşılmaz geliyor. İşte o unsurların bazıları şunlardır;

  • Kendi fikirlerinin kadınlar üzerinde kayıtsız şartsız doğru olduğunu ispatlamak
  • Dönemin farklılığını göz ardı ederek, farkında olmadan karşı cinse farklı olduklarını hissettirmek
  • Aldatma konusuna verdikleri cevap “öylesine bir şeydi.” Diyerek güven kaybetmek
  • İradelerini kontrol altına allamamak

Bu faktörlerden de anlaşıldığı gibi, kadınların ilişki anlayışına uymayan unsurlar, erkekler için doğal bir şeymiş gibi karşılanıyor ve bunun karşılığında ise kadınlar, farklı bir üslupla isyan çıkartıyorlar. Hatta bu unsurların ters düşmesinden dolayı birçok evlilik son buluyor. Bu konuda sadece kadınlar anlaşılmaz olmuyor ki erkeklerde kadınlara göre anlaşılmaz bir problem oluyor.

Beklide bu konudansa, şunu daha iyi bilmemiz gerekir. “ Sorumluluk” işte bu kelimeyi her iki tarafta tüm gerekçeleri ile bilirler ise anlaşılamaz olan bir sorun kalmayacaktır. Çünkü her iki taraf da sorumluluklarının farkında olup, üstünlük peşinde koşmaktansa, eksik olan ruhlarını birbirlerinin şefkati ile tamamlayacaklardır.

Önerilen Paylaşım 1:Linux Komutları Temel Linux Komutları !

Önerilen Paylaşım 2:Bilgi Güvenliği Teknolojisi Bölümü Hakkında Bilinmesi Gerekenler ?

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. Kadınlar anlaşılmaz bazen sinirli bazen sessiz bazende güleryüzlü. Erkeklere göre duygusal yönlenleri biraz daha ağır basıyor ve biz 1 şey dusunurken bayanlar 10 şey dusunebilir. Daha detaycılar bizim düşünemeyeciğimiz kadar detaya inerler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınlar anlaşılmaz bazen sinirli bazen sessiz bazende güleryüzlü. Erkeklere göre duygusal yönlenleri biraz daha ağır basıyor ve biz 1 şey dusunurken bayanlar 10 şey dusunebilir. Daha detaycılar bizim düşünemeyeciğimiz kadar detaya inerler .


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer