menü resmi

Enpara’nın İşleyiş Faaliyeti ve Hizmet Avantajları Nelerdir?

Enpara Nedir ne işe Yarar

Enpara ne işe yarar? Türkiye’nin en iyi ve lider bankaları arasında yer alan Finansbank, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ilk şubesiz dijital bankacılık faaliyeti olan Enpara uygulamasını aktif ederek ülkemizde eşi benzeri olmayan bir bankacılık sistemini faaliyete koymuştur.

Birçok kişinin aklında yer alan sorular arasında Enpara nedir ve Enpara ne işe yarar sorulara cevaben konumuzun devamında daha detaylı bilgileri sizlere sunacağız. Enpara, Türkiye’de bulunan birçok bankanın banka hesabında yer alan hemen her işlemin aynısını yapabilmektedir. Şube kullanmadığı için maliyetinin oldukça düşük olması ve yapılan EFT işlemlerinde hiçbir komisyon kesilmemesi kartın en büyük özellikleri arasında yer almaktadır.

Şube maliyeti olmadığı için hem daha avantajlı hem de daha kolay bir işlem sunan Enpara, Finansbank bünyesinde tasarlanmış Türkiye’nin en avantajlı banka hesabı ürünüdür.

enpara_guvenilir_mi

ENPARA’NIN İŞLEYİŞ FAALİYETİ NASILDIR?

İnternet üzerinden temel bankacılık kurallarına uygun tüm havale, EFT, ürün veya hizmet alımlarında hiçbir komisyon ya da ek ücret talebinde bulunmayan bir dijital bankacılık uygulamasıdır. Finansbank dâhilinde işlemesine rağmen hiçbir şubesi bulunmayan Enpara ile sigortasız ihtiyaç kredisi ve birçok masrafsız işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmektesiniz.

Kredi ödemelerinizden tutun elektrik, kira, doğalgaz, su, elektrik ve benzeri ödemelerinizi birkaç dakika içerisinde Enpara dijital bankacılık uygulamasından yapabilmektesiniz. Kolay kullanılabilir internet panel görünümü ile birçok işleminizi hem kolay hem de masrafsız bir biçimde halledebilirsiniz.

ENPARA’NIN HİZMET AVANTAJLARI NELERDİR?

Türkiye’de sunulan ilk dijital bankacılık üzerine faaliyet gösteren Enpara, tamamen şubesiz bir bankacılık hizmeti olduğundan ötürü herhangi bir sıra bekleme veya benzeri durum yaşanmamaktadır. Bu nedenden ötürü www.enpara.com adlı Enpara’nın resmi web sitesinden sisteme erişim sağlayarak size özel internet bankacılığı panelinden tüm işlemlerinizi birkaç dakika içerisinde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Ülkemizde yer alan birçok bankanın sunduğu mevduat hesaplarındaki faiz, havale ve EFT ücretlerinin alınmaması birçok kişinin Enpara kullanmasına olanak tanımıştır. Enpara içerisinde yer alan vadesiz mevduat hesabı, vadeli mevduat hesabı, altın hesabı ve birikim hesabı gibi birçok hizmetten faydalanabilmektesiniz.

QNB Finansbak ATM’lerinden EnCard ile çekeceğiniz paradan herhangi bir kesinti olmayacağı gibi, aynı zaman’da diğer banka ATM’lerinden de aylık bir defaya mahsus ücret kesintisi olmadan paranızı EnCard ile çekebilirsiniz.

Geleceğin bankacılık sistemine şimdiden geçiş yapıyoruz aslında. Zamanla herşey dijital olacak ve taş duvar binalar kalkacak. Herşey artık internet vasıtasıyla telefonlardan yada bilgisayarlardan yapılacak. Ülkemizde bu tip olayların olması bazen üzüyor, sonuçta bankalar insanları köle olarak kullanmayı istiyor malesef 🙁

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Serkan -
2018-05-03 15:43:39

Çok avantajlı kullanmak isteyenlere birebir tavsiye ederim. Kullanım açısında çok kalay ücretsiz ve ayağına kadar geliniyor.

@Baran Arpa -
2018-03-06 20:58:19

Uzun zamandır normal bankalarla çalışıyordum ama artık enpara çok kullanışlı, neredeyse tüm internet alışverişlerimde imdadıma yetişiyor.

@ahmet -
2018-03-06 12:31:02

Enpara kullanıyorum gerçekte çok iyi bir uygulama ve bankacılık. Sorun ücretsiz bir şekilde eft veya sans oyunları için ödeme yapabiliyorsunuz. Ayağımıza kadar gelip bütün bankacılık işlemlerinizi aktif ediyorlar kullanmaya hemen başlıyoruz. Suan için sadece enparayı kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.