Geçtiğimiz yılın en hit şarkısı bana kalırsa despacito. Her yerde bu şarkı çalıyordu. Bence geçtiğimiz yıla despacito damgasını vurdu geçti.

Gerçekten 2017 yılının en güzel şarkılarını seçmişsiniz tebrik ederim. Eksik olanlar var ama ilk 10 içerisine giremezlerdi. Tekrar tekrar dinliyorum.

Müzik ruhun gıdasıdır ve bu sarkılar gıdadan öte birşey hatırlandıkça dinlediğim begendiğim tarzlar. Dinlemenizi tavsiye ederim arkadaslar.

@erdener-88 çok haklısın insan arasında bir bağ oluşuyor burda görünce tekrar açtım hepsini dinliyorum ne zaman girsem siteye burasını bulup ruhumunu dinlendiriyorum

Amy Lee – Speak to Me dönüp dolaşıp dinliyorum simdi burda görüncü akşama kadar evde çalışıyor insan bıkarmı bıkmaz dinlemeye devam. Bizimkilerde şarkı yapsın dinleyen zor gerçekten.

Hepsi birbirinde çok güzeller böyle birşey paylaştığınız için teşekkür ederim bir kaçtanesi aklımdan çıkmıştı ama hatırlattınız çok iyi sarkılar dinlemeyen var ise dinlesin.

@Aysun aynen katılıyorum bende zamanında çok dinlerdim ama sonra ne oldu bilmem eskisi kadar dinleyemiyorum. Sanırım insanın yaşının ve ruh halinin etkisi ile dinlediği müzikler arasında çok sıkı bir bağ var. Ama hala anlamadığım şey neden yabancı şarkılar bu kadar dikkatimizi çekiyor, bu kadar hoşumuza gidiyor.

Zamanında çok dinlerdin bunları simdide dinliyorum fakat öncesi gibi değil. Adamlar yapıyor bizdende dinlemek düşüyor