menü resmi

En iyi Yabancı Şarkılar 2017

En iyi yabancı şarkılar konumuza Hoşgeldiniz arkadaşlar. Sizler için bu yazımızda Dünya çapında insanların oylamaları ile sonuçlanan 2017 Yılının en İyi Yabancı Şarkıları listesini araştırdık. Çoğu şarkıyı eminiz biliyorsunuz, tahmin ediyorsunuzdur. Peki Dünyanın geri kalanı da sizin gibi mi düşünüyor dersiniz ?

en-iyi-yabanci-sarkilar

Son zamanların enlerini takip etmek istiyorsanız -> www.jincir.com tam size göre.

2017 En iyi Yabancı Şarkıları Hangileri Seçilmiş

Öncelikle şunu belirtmek isteriz en iyi yabancı şarkılar belirli bir kurum tarafından değil, sizin bizim gibi sıradan insanlar tarafından adil bir oylama ile seçilmişler. Genelde bir kurum yada belirli bir topluluk tarafından seçilen en iyiler nedendir bilinmez fazla insan tarafından yadırganır. Bunun nedeni bizce, her insanın zevklerinin birbirinden farklı olmasıdır. O yüzden en iyileri seçerken Dünya halkına açık şekilde oylama olması daha makbuldur.

Bakalım Dünya halkı en fazla kime oy vermiş ?

İşte Dünyanın En iyi Yabancı Şarkıları Listesi

1 Numara   –  “Kesha – Praying”

2 Numara   –   Ed Sheeran – Castle on The Hill

3 Numara   –   Kendrick Lamar – DNA

4 Numara   –   Imagine Dragons – Believer

5 Numara   –   Harry Styles – Sign of The Times

Nasıl gidiyor arkadaşlar tahmin ettikleriniz listede var mı ? Şimdi kalan son beşliye bakalım.

6 Numara   –   Lorde – Green Light

7 Numara   –   Amy Lee – Speak to Me

8 Numara   –   Chris Cornell – The Promise

9 Numara   –   Deep Purple – All I Got is You

10 Numara   –   Mount Eerie – Ravens

Evet arkadaşlar sizler için Dünyanın en iyi yabancı şarkılarını sıraladık, bu sıralama 2017 senesi için geçerli tabi. Peki siz ne düşünüyorsunuz, kaç şarkıyı tahmin ettiniz bakalım ?

Tahmin ettiğiniz şarkılar listemizde mevcut mu ? Dünya çapında insanların her ülkeden oy kullanarak oluşturduğu liste bu şekilde sonuçlanmış. Siz de düşüncelerinizi, tahminlerinizi yada önerilerinizi, diğer insanlar ile aşağıdaki yorum formunu kullanarak iletebilirsiniz.

En iyi yabancı şarkılar listesi konumuzun sonuna geldik arkadaşlar. Umarız listedeki şarkıları beğenmişsinizdir. Hemen hemen hepsi zaten bildiğimiz şarkılar. Bir kaç şarkıyı belki hiç duymamış olan arkadaşlarımız olabilir, e o kadar da olsun artık. Yabancı müzik kültürünü seven insanlar için tahmin etmesi kolay bir liste olmuş.

Sonraki zamanlarda sizler için Türkiye’nin en iyi şarkıları derlemesini hazırlayacağız İnşallah.

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Faruk -
2018-04-29 12:55:54

Geçtiğimiz yılın en hit şarkısı bana kalırsa despacito. Her yerde bu şarkı çalıyordu. Bence geçtiğimiz yıla despacito damgasını vurdu geçti.

@Kahraman -
2018-04-27 07:48:00

Gerçekten 2017 yılının en güzel şarkılarını seçmişsiniz tebrik ederim. Eksik olanlar var ama ilk 10 içerisine giremezlerdi. Tekrar tekrar dinliyorum.

@Gamze -
2018-04-25 09:46:02

Müzik ruhun gıdasıdır ve bu sarkılar gıdadan öte birşey hatırlandıkça dinlediğim begendiğim tarzlar. Dinlemenizi tavsiye ederim arkadaslar.

@Aysun -
2018-04-22 09:45:50

@erdener-88 çok haklısın insan arasında bir bağ oluşuyor burda görünce tekrar açtım hepsini dinliyorum ne zaman girsem siteye burasını bulup ruhumunu dinlendiriyorum

@erdem -
2018-04-22 09:44:01

Amy Lee – Speak to Me dönüp dolaşıp dinliyorum simdi burda görüncü akşama kadar evde çalışıyor insan bıkarmı bıkmaz dinlemeye devam. Bizimkilerde şarkı yapsın dinleyen zor gerçekten.

@Zeki -
2018-04-21 08:37:11

Hepsi birbirinde çok güzeller böyle birşey paylaştığınız için teşekkür ederim bir kaçtanesi aklımdan çıkmıştı ama hatırlattınız çok iyi sarkılar dinlemeyen var ise dinlesin.

@erdener-88 -
2018-04-20 08:10:46

@Aysun aynen katılıyorum bende zamanında çok dinlerdim ama sonra ne oldu bilmem eskisi kadar dinleyemiyorum. Sanırım insanın yaşının ve ruh halinin etkisi ile dinlediği müzikler arasında çok sıkı bir bağ var. Ama hala anlamadığım şey neden yabancı şarkılar bu kadar dikkatimizi çekiyor, bu kadar hoşumuza gidiyor.

@Aysun -
2018-04-20 08:04:24

Zamanında çok dinlerdin bunları simdide dinliyorum fakat öncesi gibi değil. Adamlar yapıyor bizdende dinlemek düşüyor

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.