En İyi Televizyon Dizileri

Yıl oldu 2017 peki sizce hangi daha popüler ? Bu paylasimimizda sizler için En iyi Türk dizilerini sıralıyoruz. Siz hangi diziyi izliyosunuz ? Gerçi artık televizyon kanalları diziden geçilmiyor.

Hergün yeni bir dizi başlıyor ve lnsanlar artık hangisi izleyeceklerini şaşırıyor. Tam bir diziye başlıyorsunuz sonra yeni başlamış olan başka bir dizi ilginizi çekiyor ve o diziyide izlemeye başlıyorsunuz derken bir başka dizi ortaya çıkıyor.

Sanıyoruz ki, diziler insanlara keyifli anlar yaşatmaktan öte yapımcılar ve kanal sahiplerine daha daha fazla para kazandırmak için çekiliyor. Yani bizleri düşündükleri için yada sanat için dizi çekilmiyor. Hatta çok beğendiğimiz Hollywood fimleri de aynı maksatla çekiliyor. Ama ne enterersandır ki insanlar bu film ve dizilere bir sanat eseri olarak bakıyor 🙂

Neyse konumuza dönelim 😛

En İyi Televizyon Dizileri – Yıl 2017

  • Diriliş Ertuğrul
  • İsimsizler
  • İçerde
  • Arka Sokaklar
  • Eşkiya Dünya’ya Hükümdar Olmaz
  • Baba Candır

Evet siz hangi diziyi izliyorsunuz bakalım 🙂 Türkiye’de dizi izlemeyen insan sayısı kaçtır acaba, gerçi bunu öğrenmek izleyen sayısını öğrenmekten daha kolay. Türkiye’de dizi izlemeyen kadın pek yok, erkek ise biraz var.

Aşağıdaki yorum formunu kullanarak hangi diziyi izlediğinizi bizlere haykırabilirsiniz. 🙂

Önerilen Paylaşım 1:Şafak Kaç Sorusuna Verilen Tepkiler

Önerilen Paylaşım 2:Bu insanlar Bir Daha Türkiye'ye Gelmez

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

3 Yorum(lar)

  1. Kendim için söylemem gerekirse turk dizelerini izlemiyorum. Son zamanlarda ” Jet Sosyete ” dizisini izliyorum en azından komedi olması izlememi etkiliyor.

  2. Arka Sokakları artık listelere eklemeyelim 😀 sanırım 20130 yılına kadar ekranların karşısında görmeye devam edecek gibiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kendim için söylemem gerekirse turk dizelerini izlemiyorum. Son zamanlarda '' Jet Sosyete '' dizisini izliyorum en azından komedi olması izlememi etkiliyor.

Arka Sokakları artık listelere eklemeyelim :D sanırım 20130 yılına kadar ekranların karşısında görmeye devam edecek gibiyiz.

Ya her kananlda bir dizi içimiz dışımız dizi oldu :P


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer