En İyi Araba Renkleri

Çok sevdigimiz ve bazen bir kişilik yükledigimiz arabalar için sizce en iyi renkler nelerdir? Arabaların makyajı renkleri oluyor galiba.

Son zamanlarda araba renkleri geniş bir yelpazeye sahip oldu. Artık eskiden beğenilmeyen araba renkleri şimdilerde tercih edilen renkler arasına giriyor.

Türkiye de arabaların tercih edilen renkleri bölgelere değişiklik göstermektedir. Bazı bölgelerde açık renkler tercih edilirken bazı bölgelerde daha koyu renkler tercih ediliyor.

Sizin zevkinize göre bir arabaya yakışan renk nedir sorusuna bakalım ne cevaplar gelmiş.

En iyi araba renkleri

  • Beyaz
  • Siyah
  • Kırmızı
  • Gri
  • Gece mavisi
  • Altın rengi
  • Açık Mavi

Sizce hangi renk bir arabaya daha çok yakışıyor ? Genel olarak ülkemizde beyaz renk tercih edilmektedir. Bunun nedenlerinden bazıları, yaz aylarında güneşi çok fazla çekmemesi, üzerindeki tozları fazla göstermemeleri gelmektedir.

Ayrıca beyaz renkli arabaları bir geline benzeten insanlar da yok değil hani. Beyaz renk her zaman ülkemizde tercih edilen renk olmuştur. Fakat son zamanlarda yeni yeni renklerin beğenilmesi sonucunda kızmızı, mavi, gri ve siyah renklerde ilgi görmeye başlamıştır.

Siz en çok hangi araba rengini seviyorsunuz ?

Cevabınızı bizimle aşağıdaki yorum formuna yazarak anında paylaşabilirsini 🙂

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. bencede beyaz renk herzaman dah güzel duruyor ama arabamız olsunda varsın rengi kalsın :)))))))))))))))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siyah araba rengi BMW de çok güzel duruyor :S

bencede beyaz renk herzaman dah güzel duruyor ama arabamız olsunda varsın rengi kalsın :)))))))))))))))