En İyi Antivirüs Programları

En iyi antivirüs programları son demlerde işletim sistemlerinin gelişmesiyle birlikte virüslere karşı olan hassasiyetlikte yüksek performans göstererek dayanıklı bir yapı içerisinde karşımıza çıkmaktadır. Fakat her ne kadar bilgisayarlar için hazırlanan işletim sistemleri bu durumun önüne geçse de birtakım virüsler halen Windows 8 ve Windows 10 için tehdit unsuru taşımakta.

Her türlü duruma karşın virüslere kalkan sağlayabilmek adına konumuzun devamında sizlere bu senenin en iyi antivirüs programları üzerine detaylı bilgiler sunarak, bilgisayarınızda bu tür erişim sağlayabilen virüslere karşın nasıl bir koruma sağlayacağınızı aktaracağız.

securty.fw

AVAST FREE ANTİVİRÜS

Avast dünya genelinde antivirüs yazılımları üzerine en çok faaliyet gösteren ve yıllardır bilgisayar kullanıcılarının bu tür zararlı etkenlere karşı korunmasını sağlamak amacıyla ücretsiz ve aynı zaman’da daimi olarak güncel tutmuş olduğu Avast Free Antivirüs yazılımı sayesinde bilgisayarlara karşın oluşabilecek virüs ve benzeri güvenlik tehditleri engellemektedir. Kolay ve rahat kullanılabilir ara yüzü sayesinde dünya genelinde bilgisayar kullanıcılarının en gözde antivirüs programı olarak bilinmektedir.

İndirme linki: https://www.avast.com//tr-tr/index

AVİRA FREE ANTİVİRÜS

Bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan bir diğer en iyi antivirüs ise Avira Free Antivirüs yazılımıdır. Diğer birçok ücretsiz veya ücretli antivirüs programlarına göre daha hafif ve esnek bir yapıya sahip olması kullanıcılarının sıklıkla tercih sebebi haline getirmesini sağlamaktadır. Avira kullanarak bilgisayardan kaynak olarak kullanılan gereksinimleri minimum seviyede harcayarak bilgisayarınızın kasılmasını ve daha stabil çalışmasını sağlamaktadır. Sürekli olarak güncellenen yapısı ile diğer birçok rakibine bu konuda fark atmaktadır.

İndirme linki: https://www.avira.com/tr/download/product/avira-free-antivirus

NORTON SECURITY

Uzun yıllardır ücretli antivirüs programları arasında en çok potansiyel işleyişi gösteren Norton Security, özelliklede son zamanlarda piyasaya sürmüş olduğu 3 farklı antivirüs yazılımı ile güçlü bir sistem kalkanı oluşturmaktadır. Standart, Deluxe ve Premium adında 3 farklı paket sistemi sunan Norton, bu doğrultuda kullanıcılara hem bilgisayar hem de internet güvenliği üzerine yüksek bir performans sağlamaktadır.

Ücretsiz deneme indirme linki:http://tr.norton.com/downloads

 

KASPERSKY TOTAL SECURITY

Bilgisayar kullanıcılarının yıllardır bilgisayarı aşırı kasmasına yönelik şikayetlerini sunduğu Kaspersky,
günümüzde Total Security sürümü ile daha esnek ve daha hafif bir işleyiş performansı sayesinde bilgisayar
kullanıcılarına farklılık sunuyor.

Ücretsiz deneme indirme linki: http://www.kaspersky.com/tr/total-security-multi-device-trial

 

Bitdefender Antivirus

İnternette birçok forumda hakkında olumlu yorumlar alan ve alanında en iyiler arasında gösterilen bir antivürüs olur ve ayrıca bulut temelli servisleri sayesınde üerine olup bilgisayarını yormayan bir antivirüs programıdır. Ücreli olan bu antivirüs farklı tarifelerle ücretlendirilmektedir. Anlık mesajlarınızı şifreleyerek kötü amaçlı kullanıcılardan sizi korumaktadır.

Ücretsiz deneme indirme linki:http://www.bitdefender.com/business/free-trials/

AVG Antivirüs

Birçok işleve sahip olan AVG antivirüsü basit görselliğiylede ön plandadır. Kullanıcı sayısı milyonlara ulaşan bu antivirüs az yer kaplaması ve kısıtlı bellek kullanımıylada büyük ilgi toplamıştır. Birçok işleve sahip dediğimiz antivirüs programı sadece virüsleri etkisiz hale getirmeyip silinen dosyalarıda geri yüklemesinide sağlar.

Ücretsiz deneme indirme linki:http://www.avg.com/tr-tr/free-antivirus-download

Peki ya iki en iyi antivirüs programları birden yüklersem ne olur? Arkadaşım sana samimi cevap vermek istiyorum. Açık ve net bilgisayarın kasar bir dosyayı açmak uzun sürer gereksiz zaman kaybı olur. Ama diyorsan benim bilgisayarım sağlam kaldırır yükleyebilirsin yüklenmez diye bişe yok. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere kendinize iyi bakın..

Son Söz:

Efendim ne olursa olsun en iyi antivirüs sizsiniz Eğer siz bilgiasayarlarınızı dikkatli kullanır, bilmediğiniz tanamadığınız kişilerden gelen mailleri açmaz ve illegal hack vb sitelere takılmazsanız bilgisayarlarınıza virüs giremez. Crack yada patch gibi olaylara girmezseniz hiç bir sorun olmaz. Sonuçta o kullanıdığınız crack ve patch lerin ücretsiz olduğunu düşünmüyorsunuz değil mi 🙂 😛

Kimse siz ücretsiz kullanın diye gece gündüz crack patch hazırlamaz 😀1 Yorum
@İlhan - 2018-05-04 08:04:14

Norton kullanıcıyorum işyerinde ise symantec kullanıyorum her ikiside güzel herhangi bir sorun yaşamıyorum. Kullanacaklar arkadaslara tavsiye ederim .www.gencturkhaber.com - ANASAYFA

Norton kullanıcıyorum işyerinde ise symantec kullanıyorum her ikiside güzel herhangi bir sorun yaşamıyorum. Kullanacaklar arkadaslara tavsiye ederim .