Ellerim sürekli terliyor çok çalıştığımız için olabilir. Tavsiye ettiğiniz işlemleri yapacağım bakalım umarım iyi gelir.

Ellerim sürekli terliyor sürekli kullanıyorum fakat muhtemelen yazınızdaki gibi stresden dolayı oluşuyor. Sürekli kurulamak zorunda kalıyorum dikkat etmeyelim

Yazıda belirtildği gibi sinir ve stresden dolayı aşırı terleme yaşanıyor. Örneğim ben sabah 8 akşam 5 pc başındayım sürekli ellerim hareket halinde stres ve sinir eller su gibi oluyor .

Sağlık açısında eğer ter bezlerinde bir sorun var ise genelde kişilerin ellerinde veya ayaklarında terleme yaşayabilir. Genelde eller terler hekiminden destek alabilir yada sürekli kurulamak zorunda kalacaktır kişi malasef.

Benimki sürekli terliyor farklı bişey denememiştim genetikdir diye . Fakat yazınızda bir çok secenek olması sebebi ile hepsini deneyeceğim umarım iyi gelir sizlere dua ederim .

Elllerimi sürekli aktif olarak kullanıdığım için sürekli terliyor pc kullandığım için malasef . Fakat yukarı belirttiklerinizi deneyeceğim bakalım azalta bilecekmiyim.