Jeoloji Maaşları

Jeoloji Mühendisi Ne İş Yapar ve Maaşları Ne Kadar ?

Jeoloji Mühendisi Maaşları Jeoloji mühendisliği günümüzün en çok ilgi gören mühendislik dallarından biri olarak ön plana çıkıyor. Bu mühendislik dalının belkide diğerlerine oranla daha zor bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak... Devamını oku »
mübaşir maaşları

Mübaşir Maaşları

Mübaşir Maaşları Mübaşirler Adalet Bakanlığı bünyesine bağlı olarak çalışmakta olan kişilere verilen isimdir. Özellikle bu alanda istihdam kurallarını adliyenin sahip olduğu büyüklük ve duruşma salonları belirler. Günümüzün en çok merak edilen mesleklerinden... Devamını oku »
Desinatör Maaşları

Desinatör Maaşları

Desinatör Maaşları Desinatörlere günümüzde çoğu sektörde büyük bir ihtiyaç vardır. Her daim geniş bir iş imkanına sahip olan bu kişiler, iş konusunda bu nedenle biraz daha avantajlı bir yerdedir. Giyim, dokuma, metraj... Devamını oku »
gazeteci maaşları

Gazeteci Maaşları

Gazeteci Maaşları Günümüzün en çok rağbet gören meslekleri arasında gazetecilik vardır. Her geçen gün bu alana olan ilginin biraz daha arttığını söylememiz mümkün olur. Özellikle temposu yüksek ve her daim ilgi çekici... Devamını oku »
Anestezi Maaşları

Anestezi Maaşları

Anestezi Maaşları Anestezi bölümünü teknisyen ve tekniker kapsamı altında incelemek gerekir. Anestezi teknisyeni olmak isteyen bir kişinin ilk olarak Sağlık meslek lisesi üzerinden mezun olması gerekir. Bu tarz bir okuldan mezun olan... Devamını oku »
bebek bakıcısı maaşları

Bebek Bakıcısı Maaşları

Bebek Bakıcılığı Günümüzde bebek bakıcılarına olan ihtiyaç her daim devam etmektedir. Günün herhangi saatlerinde veya 24 saat olmak üzere bebek bakıcılığı yapmakta olan kişiler vardır. Çoçuk bakım hizmeti bu şekilde olurken, özellikle... Devamını oku »
öğretmen maaşları 2018

Öğretmen Maaşları 2018

Öğretmen Maaşları 2018 Öğretmen maaşları meslekle ilgili en çok merak edilen konulardan biri halindedir. Bu yazımızda öğretmenlerin günümüz şartlarına göre ne kadar maaş aldığını öğrenebilirsiniz. İşte 2018 öğretmen maaşları hakkında yapılan değişiklikler:... Devamını oku »
kasiyer maaşları

Kasiyer Maaşları

Kasiyer Maaşları Ne Kadar? Günümüzde bulunan marketler zinciri oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Her geçen gün biraz daha büyüyen ve gelişen marketler zinciri için uygun personeller aranmaktadır. Özellikle kasiyerler marketlerin görevlerini sürdürmek açısından... Devamını oku »
acil tıp teknikeri maaşları

Acil Tıp Teknikeri Maaşları

Acil Tıp Teknikeri Maaşları Bu yazımızda özel hastanelere bağlı olarak çalışan Acil Tıp Teknisyenlerinin görevlerini ve günümüzde aldıkları maaş oranlarından bahsedeceğiz. Acil tıp teknikerlerinin görevi kazadan çıkan ve acil şekilde müdahale gerektiren... Devamını oku »
Çağrı Merkezi Çalışanı Maaşları

Çağrı Merkezi Çalışanı Maaşları

Çağrı Merkezi Çalışanı Maaşları Günümüzde firmaların etki alanlarını genişletmesinden sonra, müşteriye yönelik daha kapsamlı bir hizmet verilmesine karar verilmiştir. Bu bağlamda merkezi sistemler kurularak, bu alanda eğitimli personellerin yer alması uygun bulunmuştur.... Devamını oku »
Otomasyon Teknikeri Maaşları

Otomasyon Teknikeri Maaşları Ne Kadar?

Otomasyon Teknikeri Maaşları Otomasyon sistemleri her geçen gün daha çok büyüyen ve gelişen bir sektördür. Bu alanın belkide en önemli personellerinin otomasyon teknikerleri olduğu bilinir. Özel veya kamuya bağlı olarak çalışmakta olan... Devamını oku »
Ortopedi Teknisyeni Maaşları

Ortopedi Teknisyeni Maaşları

Ortopedi Teknisyeni Maaşları Ne Kadar? Ortopedi teknisyenleri özel ve devlet hastanelerine bağlı olarak çalışan kişilerdir. Protez yapılacağı sırada doktorların belirttiği isteklere göre hazırlık yapmaktadırlar. Doktorlar tarafından hazırlanan reçeteye bağlı olarak yapılacak olan... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer