Dünya Tek Güzel Bebek Barındırır Ve Bütün Annelerde Ona Sahiptir !

Kendimize ait olanlar ne kadar da değerli değil mi? Hep biz insanlar benim demeyi çok sevenlerdeniz. Mesela; benim evim, benim arabam, benim memleketim ve bunlar gibi birçok şey daha var. Herkesin kendine ait olanları daha değerlidir. Hani bu konu hakkında da atalarımızın şöyle bir sözü vardır. “Benim kötüm, elin iyisinden iyidir.” Biraz incelemek gerekirse, gerçektende öyledir.

Hele annelerimizin şefkati, bu bitmek tükenmek bilmeyen, şefkatin kaynağı nedir kim bilir? Kendi bebeklerine verdikleri bu büyük sevgi ve herhangi bir kısıtlaması olmayan bu şefkat ne kadarda etkileyici değil mi? Öyle bir davranış sergiliyorlar ki, sanki dünyada tek muhteşem bebek var da, oda sadece kendi bebekleri gibi, sizce de oldukça enteresan değil mi?

Oysa ki dünya birçok muhteşem bebekler barındıran bir gezegendir. Ama bu konuda annelerimiz ne kadarda zorlasalar da kendilerini, yine de objektif bakamıyorlar.

Nedenini merak ettiniz mi hiç? Çünkü en başta da atalarımızın sözünden de anlaşıldığı gibi, kendi bebekleri de o yüzden, bu davranışı sergiliyorlar.bebek-bakimi

Peki, annelerin bebekler hakkında ne düşündüklerini öğrenmek için, bir anket yaptığınızı düşünün ama bu anketti sadece annelerle yapın. İşte o zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız. Çünkü sonuç hep aynı olacaktır. Bütün anneler kendi bebeklerinin özelliklerinden bahsedecek ve en güzel örneği kendi bebeklerine ayıracaklardır.

Bu yüzden bizlerle annelerin gördükleri tamamen farklıdır. Bize göre dünya birçok muhteşem bebeğe sahiptir. Ama anneler seçicidir ve öncelik her zaman kendi evlatlarınındır. Onlara göre kendi bebekleri her zaman eşsizdir. Bu yüzden de, dünyada tek muhteşem bebek vardır ve tüm anneler o eşsiz bebeğe sahiptir.Yorum yok

www.gencturkhaber.com - ANASAYFA