menü resmi

Cinselliğin Olmadığı Bir İlişki Yürür Mü

Cinsellik insanların ihtiyacıdır. Erkek yada kadın olsun herkesin bir cinsel yakınlaşmaya ihtiyacı vardır. Yaradılıştan böyle tasarlanmıştır insanoğlu. Peki cinsellik bir ilişkide olmazsa olmaz şartlardan mıdır yoksa ?

Günümüzde cinsel ilişki normalde olması gereken ilişkinin önüne geçmiş durumda artık sırf bu yüzden birbirleriyle yakınlaşan insanlar var. Heveslerini aldıktan sonra ayrılmak kaçınılmaz oluyor tabiki.cinsel ilişki

Cinselliğin Olmadığı Bir İlişki Yürür Mü

Cinselliğin olmadığı bir ilişki yürür mü sorusunu sormadan önce, cinselliğin, cinsel yakınlaşmanın olması gereken şartlar nelerdir önce bunları anlamamız gerekmektedir. Cinsel yaşam ülkemizde İslam inancına göre evlenmeden yasak ve günah olan bir durumdur.

Zaten etrafımıza baktığımız zaman insanlarıın evlenmeden karı koca hayatı sürdüğüü görebiliriz. Fakat bu son derec yanlış bir durumdur. Sonuçta bazı olayların evlendikten sonraya kalması gerekmektdir.

Düşünün birisiyle berabersiniz ve evli insanlar gibi herşeyi paylaşıyor ve herşeye sahip oluyorsunuz, evlendikten sonra evlenmenin nasıl bir değeri olacaktır sizin için. Sonuçta evlenmek sadece bir kağıda imza atmak değildir.

Cinsellik bütün toplumlarda her nekadar medya ile yozlaştırılmaya çalışılsada insanlar arasında özel bir durumdur. Erkek ve kadının en yakın oldukları andır sonuçta, birlikte nefes almaktır. Bunun neticesinde de bir ilişkide cinselliğe gerekli özenin ve dikkatin, değerinn verilmesi gerekiyor. Öyle ergen çocuklar gibi sürekli bir cinsel ilişki isteiği ilişkiyi eninde sonunda çk kötü bir sonla bitirir.

Cinselliğin olması için kararların her zaman iki taraf arasında ortak alınmış olması gerekir. Bir taraf istiyor diğer taraf istemiyorsa yapacak birşey yok 🙂cinsel yaklaşım

Medeniyetlerin gelişmesinde her zaman medeni olmanın koşulalrından ilk koşulu, cinsel arzuyu kontrol altında tutabilmek gelmiştir. Ne kadar cinsel arzuyu kontrol altında tutabilirsek o kadar medeni bir insan haline gelebiliriz, çünkü hayvalarda ilişkiye giriyor ama herhengi bir kontrol olmaksızın bunu yapıyorlar ve hayvanlardan bir fakımızın olması için cinsel arzumuzu kontrol altında tutmamız gerekmektedir.

Paylaşımı bitirmeden sizlere çok sevdiğimiz bir şarkıyı dinletmek istiyoruz, “Freed From Desire, Söyleyen: GALA” zevkli dinlemeler 🙂

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Aylin -
2018-03-26 18:02:07

İlişkide birazda olsa gerekiyor aslında. Kadınlar için erkeği bağlama erkekler için bayanı bağlama gibi düşenebiliriz.İnsan doğasında olan birşey olduğu için temkinli olmak her zaman daha iyi sonuçlar doğuracaktır.

@Esra-66 -
2017-05-06 18:27:27

Cinsellikte lazım ama abartmamak işin b.kunu çıkarmadan tabiki :P

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.