BMW 325xi Touring teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

BMW’nin özellikle 3 serilerinin içinde görmeye alışık olmadığımız ve şuan ikinci el piyasasında sadece 2 adet bulunan bir model olan BMW 325xi Touring hakkında detaylı bilgiler sunacağız sizlere.

BMW 325xi Touring Özellikleri

Özellikle son zamanlarda artan teknolojik gelişmeler sonrası son derece kaliteli araçlar piyasaya süren BMW 3 serinin unutulmaz bir modeli. D segment olanbaşarılı bir araç. Özellikle seri üretimine 2001 yılında geçen BMW 2004 yılında BMW 325xi Touring aracın üretimini askıya aldı ve durdurdu. Yıllık vergisi bu aracın son derece düşük vesadece 223 TL.

BMW 325xi Touring aracının motor özelliklerini ele alacak olursak ne kadar başarılı bir araç olduğunu göreceğiz. Öncelikle motor hacmi olarak 2494 cc’lik etkileyici bir hacmi olan BMW 325xi Touring’de maksimum güç seviyesi 192 hp’dir. Tork performansı olarak ise 245 Nm’dir 0-100 km’yi 7,6 saniyede geçen aracın performansı bu kasada bulunan otomobil için etkileyici. Benzinli motora sahip olan modelin silindir sayısı 6’dır.

BMW 325xi Touring aracının dış özelliklerini baz alarak incelersek sizlere son derece farklı detaylardan bahsedeceğiz . İşte bu modelin dış görünüm boyutları. Koltuk sayısı olarak 5 aday yolcu koltuğu bulunan aracın 4 adet hava yastığı özelliği var. Arac uzunluk bakımında BMW 3 serisi modelleri ile aynı boyutlara sahip ve sadece 4,4 metre.

Yükselik olarak 1.4 metre olan aracın genişliği ise sadece 1.7 metre olarak dikkat çekiyor. 3 serisi bir araç için bu aracın ağırlığı biraz fazla. Aracın taşıma kapasitesi 500 kg’ya kadar çıkıyor. Ancak bu kadar ağır olan bir araç için durum biraz fazla. Bagaj kapasitesi ise 435 litre boyutlarında.

BMW 325xi Touring Yakıt Tükerimi

En önemli özellik yakıt konusunu ele alalım. Şehir içi tüketim konusunda 13,4 litre yakan araç adeta  yakmıyor benzini içiyor. Şehir dışında bile 7,7 litre yakan araç bu sınıfa bir araç için oldukça fazla . Ortalama yakıt tüketimi ise 9,8 litredir. Depo hacmi ise 63 litre kapasiteye sahip.

Önerilen Paylaşım 1:BMW 325ti Compact teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Önerilen Paylaşım 2:Hukuk Okumak

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer