BMW 325td teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Alman devi BMW 3 serisinin marka olmasında en etkili olan otomobilleri BMW 325td tarzında çıkardığı son derece dayanıklı otomobiller. 1991 yılında seri üretimine başlanan aracın 1995 yılında seri üretimine son verildi. Türkiye piyasalarında çok fazla tutulmayan BMW 325td aracın bütün detaylarını sizler için incelemeye karar verdik. Manuel 5 vites olan ve arkadan çekiş bulunan BMW 325td bir otomobil. Yıllık vergisi ise 223 TL olarak belirlenmiş bir araç.

BMW 325td

Motor ve performans testlerinden çıkan sonuçları etkileyici olan aracın motor hacmi2497 cc’lik son derece güçlü bir hacim kapasitesi bulunuyor. Maksimum seviyede ulaştığı güç ise 115 hp’dir. 0-100 km’de hızlanma süresi ise motor gücüne göre başarısız sayılabilir. 0-100’ü 10,2 saniyede alan bir BMW 3 serisi.

BMW 325td Yakıt Tüketimi

Yakıt tüketimi konusunda detaylı olarak incelediğimiz araç istenilen yakıt tasarrufunu sağlayamıyor. Özellikle şehir içi tüketim konusunda 11.9 litre yakan araç şehir dışında ise 8,4 ile pek tatmin edici rakamlar ortaya koymuyor. Benzin deposu litre olarak 55 litrelik bir kapasiteye sahip bulunuyor. Aracın net ağırlığının 1335 kg olması hantallıktan biraz olsun kurtarıyor. Ancak en dikkat çekici detayı ise arabanın bagajının son derece geniş ve 435 litre kapasitede dizayn edilmiş durumda.

BMW serilerinin de diğer bazı arabalar gibi modasının geçmediğini biliyoruz, fakat BMW serisi araçlarda fiyatlarınında modasının geçmediğine şahit oluyoruz.

Önerilen Paylaşım 1:Yazılım Mühendisliği Nedir - Taban Puanları 2017

Önerilen Paylaşım 2:Cevizli Elmalı Pasta

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer