BMW 320d teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Model olarak 320d aracını sizler için incelemeye alacağız. Araç cabrio yani 2 kapı olarak dizayn edilen bir araç. Segment olarak ise D sınıfı olan bu aracın seri üretimine 2008 yıllında geçildi ve üretimi 2010 yılında sona erdi. Yıllık vergisi ise 627 TL ile cep yakan cinsten bir araç.

BMW 320d Özellikleri

BMW 3 serilerininiçinde son derece tasarım olarak güzel olan bu aracın boyutları hakkında bilgiler verelim. Koltuk sayısı 4 olan aracın uzunluğu 4.5 metredir. Genişlik 1.9 m , yüksekliği ise 1.3 metre olarak tasarlanmış. Aracın net ağırlığı 1655 kgdır. Taşıma kapasitesi olarak 430 kg olan aracın bagaj hacmi son derece küçük ve sadece 210 Litredir.

Motor ve performans kısmına baktığımız zaman 1995 cc’lik br hacim mevcuttur. Maksimum ulaştığı güç 177 hp ve 4000 rpm’dir. Tork olarak son derece yüksek bir performansı var ve torku 350 Nm’dir

BMW 320d Yakıt Tüketimi

Kullanıcıların en dikkat ettiği husus olan yakıt konusunu ele alacak olursak Şehir içi yakıt tüketimi oldukça başarılı ve 100 km’de sadece 6,9 litre yakmaktadır. Şehir dışında ise 4.3 LT yakan oldukça başarılı bir araç. BMW 3 Serisi olan bu aracın tüm özellikleri caprio bir araç için son derece başarılı bir şekilde tasarlanmıştır ve yakıt olarak ekonomiktir.

Önerilen Paylaşım 1:BMW 320d Technology teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Önerilen Paylaşım 2:BMW 320i EfficientDynamics teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. BMW 320d yıllık vergi olarak diğer sportif araçlara göre daha uygun. Motor hacmi olarak normal düzeyde denilebilir. Şehir dışında ve uzun yolculuklarda kullanım için uygun bir araç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BMW 320d yıllık vergi olarak diğer sportif araçlara göre daha uygun. Motor hacmi olarak normal düzeyde denilebilir. Şehir dışında ve uzun yolculuklarda kullanım için uygun bir araç.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer