BMW 320d Technology teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Son model araçlar listesinde gelen bir model ile karşınızdayız bu sefer. Özellikle 2012 yılında giriş yaptığı piyasalarda halen adından söz ettiren BMW 320d Technology modelini sizler için detaylı olarak incelemeye başlıyoruz. D segment olan bu araç son derece konforlu bir tasarım harikası . Özellikle üretiminin devam etmesi bunun en büyük göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

BMW 320d Technology Özellikleri

İşte bugün sizlere BMW 3 serisinden üretimi hala devam eden model BMW 320d Technology ile yazı dizimize devam ediyoruz. Öncelikle bu denli güçlü aracın teknik özellikleri ile başlayalım. Motor performansı olarak incelediğimiz de aracın 1995 cc hacmine sahip olduğunu görüyoruz.

Maksimum seviyede ulaştığı güç ise 184 Hp olarak karşımıza çıkıyor. 0-100 Km ise son derece etkileyici olan bu araç 7,6 sn gibi kısa bir sürede 100 km’ye çıkıyor. Maksimum çıktığı hız seviyesi ise 230 km ve oldukça tatmin edici bir durum.

BMW 320d Technology Yakıt Tüketimi

BMW 320d Technology konusunda sizlere birazda takım tüketimi konusunda bilgiler sunalım . Sınıfına ve motor gücüne göre harika bir yakıt tasarrufu sağlıyor. Özellikle şehir içi tüketiminde 5,4 Litre ile tasarruflu bir araç. Şehir dışı tüketimi de 3,9 lt ile son derece memnun edici. Bu tarz motoru son derece güçlü bir araca göre bu yakıt gerçekten aracın neden bu kadar fazla tutulduğunun göstergesi.

Önerilen Paylaşım 1:BMW 320d Gran Turismo teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Önerilen Paylaşım 2:BMW 320d teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. BMW 320d Technology motoru oldukça kuvvetlidir. Yakıt tüketimi oranına göre motor gücü diğer modellere göre daha avantajlı. Tasarım olarak diğer bmw modellerinden pek bir farkı yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BMW 320d Technology motoru oldukça kuvvetlidir. Yakıt tüketimi oranına göre motor gücü diğer modellere göre daha avantajlı. Tasarım olarak diğer bmw modellerinden pek bir farkı yok.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer