BMW 320d Gran Turismo teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

2013 yılında kullanıcıların hizmetine sunulan bir araç olan BMW 320d Gran Turismo hakkında bilgiler sunacağız. Özellikle son yılların en başarılı arabalarından olarak gösterilen bu model 2013 yılında seri üretimine başladı ve hala devam eden satışları ile hala en çok satanlar listesinde kendisine yer buluyor. D segment bir araç olan BMW 320d Gran Turismo BMW 3 serisininen başarılısı diyebiliriz.8 ileri vites teknolojisini kullanan bu aracın vergisi ise biraz tuzlu 1068 TL.

BMW 320d Gran Turismo Özellikleri

BMW 320d Gran Turismo aracının motor performansını ele aldığımız zaman 1995 cc’lik bir hacim karşımıza çıkıyor. Maksimum seviyede ulaştığı güç ise 184 Hp. 0-100 km’de hızlanması ise oldukça başarılı ve sadece 7.9 saniye. Araçta 4 silindir mevcut olarak kullanılmış.

BMW 320d Gran Turismo Yakıt Tüketimi

Aracın yakıt tüketimini detaylı olarak inceleyecek olursak şehir içi tüketimi 5,9 litre olan bu araç şehir dışında ise 4,4 litrelik yakıt performansı ile göz dolduruyor. Depo hacminin diğer modellere göre biraz daha düşük olduğu gerçeği var ancak bu gerçek az yakan bu model için sorun yaratmayacaktır.

Aracın dış görünümü hakkında bir inceleme yaptığımız zaman BMW 3 serisi olan araçlar ile hemen hemen aynı boyutlara sahip. Uzunluk olarak 4.8 metre olan aracın genişliği 1.8 metre, yüksekliği ise 1.5 metre boyutlarında .

Önerilen Paylaşım 1:BMW 320d Gran Turismo M Sport teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Önerilen Paylaşım 2:BMW 320d Technology teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. BMW 3 serisi segmentindeki en iyi araçlardan birisidir. İç hacmi açısından aile otomobilidir de diyebilirim. Uzun yolculuklarda sizi hiç yormaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BMW 3 serisi segmentindeki en iyi araçlardan birisidir. İç hacmi açısından aile otomobilidir de diyebilirim. Uzun yolculuklarda sizi hiç yormaz.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer