BMW 320 xd teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

BMW XD – BMW X DRİVE Araba Özellikleri

Alman devi BMW 3 serisi modellerini incelemeye siz değerli okurlarımız için devam ediyoruz. 3 serisi araçların D segment olduklarını hatırlatmakta fayda var. Sizlere bugün son derece şık bir araba BMW 320 xd modelinden bahsedeceğim. 2012 yılında BMW’nin seri üretimine geçtiği bir model olan BMW 320 xd’nin üretimi halen devam etmektedir. 4 kapı ve sedan bir araç modelidir.

BMW 320 x driverive’in motor konusunda performanslarını incelemeye başlayalım. Arabanın 1995 cc’lik bir motor hacmi bulunmaktadır. Bu hacim son derece güçlü bir performans ortaya koymasına neden oluyor. Maksimum güç olarak ise 184 Hp gücünde ve tork olarak 380 Nm’ye sahip bir araç

BMW 320 xd. 0-100 Km’ye ulaşma süresi ise BMW 3 serisi modellerin çok üstünde yer alıyor. Özellikle 7,4 saniyede 100 km hıza ulaşan bir araç .Saatteki hızı ise 228 km olarak göze çarpıyor.

BMW XD Yakıt Tüketimi

BMW 320 xd’nin yakıt tüketimi hakkında inceleme yaparak siz değerli okurlarımızın merakını giderelim. 1995 cc’lik motor gücüne sahip olmasına rağmen yakıt konusunda son derece tasarruflu bir araba . Özellikle son çıkardığı modellerinde şehir içi yakıt tüketimi 5,7 litre iken , şehir dışı yakıt tüketimi de 4,1 litre olarak göze çarpmaktadır. Ortalama yakıt tüketim konusunda ise 4,7 ile sınıfının en az yakan modellerinden birisi olma özelliği gösteriyor.

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir