BMW 320 td Compact Teknik Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

Özellikle yakıt konusunda yakıt cimrisi bir araç olan BMW 320 td Compact hakkında detaylı bilgiler vereceğiz bugün sizlere. 2001 yılında seri üretimine geçilen bu aracın ömrü sadece iki yıl oldu. İki yıllık süre zarfında birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bu modeli detaylı bir şekilde incelemeye başlayalım .

BMW 320 td Compact

Öncelikle aracın dış görünüşünden başlayacak olursak uzunluk bakımından BMW 3 serisi standartlarına yakın bir araç . Uzunluk boyutları 4.2 metre olan bu aracın genişliği 1.7 metre , yüksekliği ise sadece 1.4 metre olarak göze çarpıyor. Ağırlık bakımından 1395 kg bir ağırlığı mevcuttur . Taşıma kapasitesi olarak 500 kg taşıma yapan bu aracın bagajı ise yetersiz ve sadece 300 litre hacime sahip.

BMW 320 td Compact Yakıt Tüketimi

Yakıt konusunda şehir içi tüketimi 7,6 litre olan BMW 320td Compact modeli şehir dışında ise 4,4 litre yakıyor. Ortalama yakıt tasarrufu ise sadece 5,5 litredir.

Aracın güç performansı hakkında da detaylı olarak bilgiler verecek olursak. Motor hacminden başlamakta fayda var. 1995 cc’lik motor hacmi ile karşımıza çıkan aracın maksimum gücü ise 152 Hp’dir. Tork değeri ise 330 NM’dir. Maksimum hız seviyesi olarak ulaştığı rakam ise 214 km. BMW 320td Compact modelinin dizel ve benzinli modelleri kullanıcıların hizmetine sunuldu ve piyasalarda çok sayıda ikinci eli mevcut olarak bulunuyor.

Önerilen Paylaşım 1:Kadın Hastalıkları Hakkında Konuşalım

Önerilen Paylaşım 2:Otostop Nasıl Çekilir !

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. BMW 320 td Compact tasarım olarak hoş bir tasarımı var. Farları mercedesin kedi gözlü modellerine biraz benziyor. Özellikler bakımından tabi ki mercedese göre oldukça düşük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BMW 320 td Compact tasarım olarak hoş bir tasarımı var. Farları mercedesin kedi gözlü modellerine biraz benziyor. Özellikler bakımından tabi ki mercedese göre oldukça düşük.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer