Bir Kıza En Çok Yakışan Saç Modeli

Kızlar özellikle saç şekillerine ve modellerine ayrı bir değer ve zaman ayırıyor. Fakat hepimiz biliyoruz ki her kıza her saç modeli yakışmaz.

Genel olarak insanlardan gelen öneriler göz önüne alınarak bir liste oluşturulmuş bakalım insanların çoğu en fazla hangi saç modelini beğeniyor. Tabi bu soruyu erkeklere sormamız gerekiyordu, yoksa her kız kendi saç modelinin en iyi olduğunu söyler 🙂

Bir Kıza En Çok Yakışan Saç Modelleri

  • Kısa dalgalı saç
  • Alttan topuz
  • Balyajli bukleli
  • Baş örtüsü
  • Hafif dalgalı uzun saç
  • Dağınık topuz
En fazla beğenildi söylenen ve önerilen saç modelleri yukaridaki gibidir. Sizce bir kiza en çok yakışan saç modeli nedir ? Erkekler kızların saç modelleri hakkında ne düşünüyrosunuz ? Sizce hangi saç modeli bir kıza daha çok yakışıyor ?
Cevap vermek için yorum formunu kullanabilirsiniz.
Önerilen Paylaşım 1:Kadınlar Erkeğin İlk Neresine Bakar

Önerilen Paylaşım 2:Modası Geçmeyen Arabalar

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

3 Yorum(lar)

  1. Kişinin yüz sekline göre değişim gösteriyor .Kısa küt saçlar ve açık kahve renkler çok hoş görünüyor ten açık ise tabikide . Uzun düz saçlarda siyah renge çok yakışyor hepsini denedim saç bakımlı ise daha güzel görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişinin yüz sekline göre değişim gösteriyor .Kısa küt saçlar ve açık kahve renkler çok hoş görünüyor ten açık ise tabikide . Uzun düz saçlarda siyah renge çok yakışyor hepsini denedim saç bakımlı ise daha güzel görünüyor.

en iyi saç modeli suur jagamine

Bence küt saç daha çok yakışıyor :P


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer