menü resmi

Bir Kadının Elinden Hayallerini Almak, Tehlikenin Doruğudur !

Kişisel bir yazı.. Bir üyemiz,n bizimle paylaştığı yazımız 🙂

kadın ve hayalleriHayalleri hakkında en çok hassas varlık kidir? Diye soracak olursanız eğer; size verebileceğim cevap, “Kayıtsız şartsız kadınlardır.” olur.

Hayal kurmak sadece kadınlar için önemli gözükse de, genel anlamda tüm insanlık için önemlidir. Ama kadınlar hayallerine çok tutkulu varlıklardır. Hayallerini bırakmak yerine, tüm yaşam felsefesinden vazgeçmeyi yeğlerler. Buda şu demek “ Yalnız tehlikeli macera arayan ahmaklar kadınların hayalleri ile oynarlar.” oluyor. Üzerine düşünmeye bile gerek yoktur.

Çünkü kimse kimsenin hayallerinde, kimi yaşattığını bilemez. Bilmediğimiz kişileri, duyguları ve umutları yok etme hakkına hiçbir canlı sahip değildir. Biraz da bu tarz konularda duygudaşlık kurmak gerekiyor. Çünkü kurulan bu duygudaşlık sayesinde, hiç kimse, kimsenin hayallerinin katili olmaz.

Kadınların Gizli Dünyası

Kadınların günlük problemlerinden kaçıp sığındığı bir sırlar dünyası olan hayaller, bildiğimiz ve denediğimiz üzere hayatta tutunma azmimizi artırır. Ayrıca mutluluk kaynağımızdır. Kadınların da mutluluk kaynağı olan hayalleri, her zaman için değerlidir. Çünkü bir kadının hayallerini elinden almak, vahşi bir aslanın yanından yavrusunu almaya benzer.

O aslan nasıl etrafa saldırıp, yavrusunu geri almak için nasıl mücadele ederse, işte hayalleri alınan kadınlarda aynı şekilde hayallerini geri almadığı sürece, etrafı tehdit altındadır.

Ama unutulmaması gerekende şudur; sevdiğimiz şey ne olursa olsun iyi sahip çıkmalıdır. Bu yüzden de kadınların, bu şekil de davranış sergilemesi gayet doğal bir unsurdur.

 

Bu yazıyı bize gönderen takipçimiza teşekkür ediyoruz. Sİzlerde düşüncelerinizi bizimle Ücretsiz olarak paylaşabilir, insanlara düşünceleriniz ile seslenebilirsiniz !

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Semih -
2018-04-15 10:55:54

Bir kadını üzmek, kırmak ve hayalleri ile dalga geçmek gerçekten çok kotudur. Siz siz olun aman diyim bir kadınlar dalga geçmek en son yağacağınız şey olsun .

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.