menü resmi

Beş Ve Yedideki Anlam Nedir?

Beş Ve Yedideki Anlam Nedir?5 ve 7

Uzmanlarımızın araştırmalarına göre “ dünyadaki, kabileler yedi bölümden oluşmaktadır.”

Ayrıca bu yedi bolumun bir tanesi de  “  yedi parçadan oluşmaktadır.” Bu bölümlerde her beşinci parçada yeni bir kabilenin meydana geldiği söylenmektedir. Bunun doğruluğu henüz kanıtlanmamıştır. Sadece araştırmalar sonucu ortaya atılmış bir unsurdur. İnanıp inanmamak bizim özgür düşünme yeteneğimize bağlıdır. Sizce de beş ve yedideki bu karışık sır bu olabilir mi?

Kıyametin ne zaman kopacağını hiç kimse bilemez değil mi? Ama bu söylentilere göre bu yedi bölüm tamamlanınca kıyametin geldiği anlamına geliyor ve her yedi parçadan birinin bitmesi için minimum 23.000 yıl ile 90.000 yıl arası sürüyor.

Bunu söyleyen araştırmacı bizim beşinci bölümde olup, beşinci parçasında yaşadığımızı söylüyor. Eğer, bu doğruysa yeni kabilelerin meydana geldiği dönemdeyiz demektir.

Söylenenlere göre detaylı bir bilgi sahibi olamamalarının sebebi, “bir bölümün peşinden, doğal bir felaketin meydana gelmesidir.” Bunun içinde geçmiş kabilelerden yazılı ya da görsel bir kanız bulamamışlardır. Bunun geçeklik payı varsa bizim bölümümüzün bitmesi için iki parçamız kalmış demektir. Ama tabi ki ben buna kayıtsız şartsız inanmıyorum.

Sayıları Kullanma

Beş ve yedi rakamlarının sırları olduğuna inanıyorum. Ama delilsiz biri düşündü buldu diye o düşüncenin doğruluğunu savunmak, sahtekârlığın, değişik bir tarzıdır. Teknolojik olarak belirgin bir şekilde bazı ülkelerin ilerde olmasındaki en önemli sebebi, ” matematiktir.” Sayıları kullanma yeteneğidir.

Matematik deyince ülkemizin insanında büyük çoğunlukla “ ön yargı ” bulunmaktadır. Bu ön yargıyı aşarsak eğer, ilerideki yıllarda en etkili silahımız olacaktır. Unuttuğumuz unsur ise şudur;

  • Çağ,  teknoloji çağıdır.

Eğer, biran için severek benimsemezsek, bedelinin ağır olacağı kaçınılmazdır. Ön yargıdan kurtulup, sadece bir kere denemekten ne çıkar? İnanın zararı olmayacaktır. Bu dönemde en etkili silah, teknolojik olarak gelişmektir. Bunun bilincinde olmak ise ayrı bir yetenektir.

 

 

Bu konu aşağıdaki aramalarınıza cevap bulmanıza yardımcı olmuştur umarız..

  • yed ne demek
  • türkçede zaman anlamı nedir
  • zaman anlamı nedir kısaca
  • hayiflanma nedir
▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Ferdi -
2018-03-13 10:44:28

Enterasın bir bilgi düşünsem herhaldi böyle bir açıklama yapamazdım. Bilgi için teşekkür ederim daha fazla rakamlar ile ilgili bu şekilde bilgiler mevcut ise eklemenizi isterim . Bilgi ayağımıza kadar geliyor admin ellerinize sağlık .

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.