Bebekler Geleceğe Göndereceğimiz En Güzel Mesajdır !

Bebekler Hakkında Kişisel Yazı

Bebekler annelerinin gözünde dünyanın gelecekteki kahramanlarıdır. Tek bir gülücükleri ile annelerine ruhsal vitamin veren evrensel bir barınaktır. Bu barınak,annelerimizin kimi zaman kendilerini dünyanın günlük problemlerinden arındırmak için, kimi zamanda ruhlarını yenilemek için şefkatli bir sığınaktır. Evet, görünürde en çok şefkate, sevgiye ve güçlü bir dayanağa ihtiyacı olan bebeklerdir.

Ama ruhsal olarak bakıldığında durum tamamen değişir. Nasıl diye soracak olursanız eğer, size verebileceğim cevap sabit olmayacaktır. Çünkü, Her annenin evladı için umutları vardır ve bu umutlar sabit değildir, değişkendir. Dolayısıyla her anne kendi umudunu besler ve büyütür.

baby and mom

Kim bilebilir ki? Anne ile bebeğin sihirli ve bir türlü kendini açığa vermeyen konuşmasını, oysaki sır tek kişiliktir. Anne ve bebeğin dudaklarını bile kıpırdatmadan konuşması tarihe giren iki kişinin bildiği tek sırdır, bünyesinde geleceği barındıran, belki de ilerideki dünyamızın temellerinin çizildiği yeni bir projesidir.

Bebekler Annelerin Geleceğe Göndereceği Mesajlardır

O halde şöyle desek daha doğru olur. “ Bebekler annelerin geleceğe göndereceği ve asla göremeyeceği mesajlardır.” Anne ile bebeğin ilişkisi ne kadar da evrensel değil mi?

Dünyadan habersiz gülücükler saçan bebekler, içinde geleceğin belki de en değerli bilgilerini saklayan mektuplardır. Bu mektuplarda ne yazdığı ise her zaman merak konusu olacaktır. Çünkü bizler de geçmişten gelen atalarımızın mesajlarıyız. Şuan yaptıklarımız, yapacaklarımız, düşüncelerimiz, görüş açımız ve daha birçok şey, annelerimizle hiç dudak oynatmadan konuştuğumuz ve onların, o paha biçilemez umutlarıyız.

Bu yazı bir takipçimiz tarafından gönderilmiştir.

Önerilen Paylaşım 1:Türkiye'de İphone Kullanan Kaç Kişi Var ?

Önerilen Paylaşım 2:Türkiye'de Kadın Sayısı Erkek Sayısından Fazlaymış !

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer