menü resmi

Bayburt İş Fikirleri

Bayburt ili birçok köyü ve 6 tane belediyeden oluşan, Doğu Anadolu bölgesini Karadeniz’ e bağlayan ve Erzurum Trabzon yolunda tarihi İpek yolu üzerinde bulunan çokça iş imkânı-iş fikirleri bulunan ilimizdir.
Marco Polo ve Evliya Çelebi bu tarihi yoldan geçmişlerdir. Çoruh nehri kıyısında bulunan bu ilin tarihi geçmişi M.Ö. 3000’li yıllara kadar dayanmaktadır.

Bayburt’ da Turizm Fikirleri

Bayburt ili daha önce de belirttiğimiz gibi nice imparatorlukların iş merkezi haline gelen ipek yolu üzerinde bulunan ve birçok iş fikri barındırabilen bir şehirdir. İş imkânı olarak Bayburt ili turistik rehberi iş fikri ile iş sahibi olma şansınız bulunmaktadır.

İpek yolu 4000 yıl boyunca Çin’ i günümüz İspanya’sına bağlayan 13000 kilometrelik tarihi bir parçadır. 1869 yılında Süveyş kanalının açılması ile bu yol ticari özelliklerini kaybetmiş gibi gözükse de günümüzde Bayburt halkı bu tarihi yol kenarına çokça iş imkanı sağlamıştır.

bayburt-is-fikirleri

İpek Yolu Turistik Bölgeleri

Ayrıca Bayburt ili hem Karadeniz kültürü hem de Doğu Anadolu kültürüne sahiptir. Bu kültürel zenginlik ile açılmış birçok müze, mağara ve kültürel yapılar bulunmaktadır. Turistik rehberlik işi bu il için oldukça avantajlıdır. Hem gezilecek yerlere rehberlik ederken sizler de birçok tarihi kalıntıyı inceleme imkanına da sahip olmuş olacaksınız.

Özellikle buz mağaraları yüzyıllardır doğal yollar ile değişik şekillere bürünmüşlerdir. Bu mağaraları gezme imkanına sahip olurken kültürel zenginlik ile rehberlik işi sizlere kazanç elde etme şansına sahip olacaksınız. Yine belirtmeliyiz ki turistik zenginlikleri bol olan bu şehir iş imkânı olarak da çok zengin bir ilimizdir.

İpek Yolu Üzerinde Kiosk Bayilik

Bayburt ili İpek yolu üzerinde bulunduğundan nice iş firmalarına bayilik açabilme imkanına ev sahipliği yapar. Özellikle büyük firmaların bayilikleri bu tarih kokan şehirde oldukça geniştir. Hem ipek yolu üzerinde hem de bu ilin çeşitli ilçelerinde bayilik alabilme imkânı vardır. Birçok firma bu şehri bayilikleri ile zenginleştirmiş, imkanları olan işbirlikçilerine de bayilik vermektedir.

İşte sizlerde bu tarihi şehir olan Bayburt kiosk bayilik iş fikri avantajlarından yararlanabilir, bu fikirleri değerlendirebilir ve kendi bayiiliğinizi açarak girişimcilik ruhunuzu bu şehirde geliştirebilirsiniz.

Yeni iş bulmak isteyenler ve girişimcilik ruhlarına güvenenler kendilerine göre iş fikirleri bulamamaktan şikayetçiler. Günümüzde bu sorunu gidermek için birçok bayilik veren firmalar ile ortak işler yürüten Bayburt ili sizlere yeni iş imkanları sunmaktadır. Bu sayede çok çeşitli sektör içerisinden kendinize uygun olan seçenekleri bulabilir ve yeni fikirlerinizi bayiliğini aldığınız firmalara bildirebilirsiniz.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.