menü resmi

Bayanlara Özel Şahane İş İmkanları – İş fikirleri !

Bayanlar İçin İş Fikirleri Nelerdir ?

Bayanların en çok işe ihtiyaç duydukları dönem aslında işsizlik zamanlarıdır. Yani evden ek gelir elde etmek ve dışarı hayatta çalışma imkânı olmayanlar bu girişimlerde bulunurlar. Bayanların en çok çaba sarf ettikleri iş internet üzerinden gelir elde etmeleridir. İnternet üzerinden evde ek gelir elde etme şansı yüksek midir diye soracak olursanız bu sizin sosyal yaşantınızda sağlayabileceğiniz başarılar ile orantılıdır.

Eğer özgüveni yüksek biri iseniz size evden dahi ek gelir kazanma şansları doğacaktır. Birçok firma işveren olduğunda size bu işi online evden yapma şansını tanıya bilmektedirler. Peki, bayanlar için iş fikirleri hangileri imiş merak ediyorsanız birlikte bu konuları öğrenelim ne dersiniz?

bayan çalışanBayanlar İçin Mükkemmel İş Fikirleri

Danışmanlık :

Bazı firmalar danışmanlık işlerini online evde duran bayanlar ile paylaşmaktadırlar. Çünkü işler her zamankinden yoğundur ve bir ek çalışana her zaman ihtiyaç vardır. Danışmanlık bilgi isteyen bir iştir. Eğer bu konuda ben yapabilirim diyorsanız firmalara bu konu hakkında başvuru yapabilir, sizi iyi bir şekilde ifade edecek tanıtım Cv nizi yollayarak bu işi alabilir, aylık maaş sistemi ile çevrimiçi evden gelir elde edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri:

Müşteri hizmetleri yaparak canlı desteklere katılabilir, müşterilerin sorunlarına cevap vererek kazanabilirsiniz. Eğer iletişim gücünüz kuvvetli ise ve müşteriye mutlu bir performans sağlayabilirim diyorsanız bu konuda müşteri hizmetler işine başvurarak online ya da şirket yolu ile çalışma sağlaya bilirsiniz.

Freelance yazarlık :

Eğer yazma kabiliyetiniz varsa çeşitli firmalarda içerik editörü ve ya metin yazarlığı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Serbest çalışma sistemi ile kazanç elde etmek sizi de mutlu etmeye yetecektir.

Makale yazarlığı:

Online gelir sağlayan ve yazdıkça size para kazandıran bir iş. Birçok site bu paneller üzerine yoğunlaşıp, ev hanımlarına bu işi sağlayarak hem kendilerine hem de yazarlara ek gelir sağlamaktadırlar.

Online pazarlama :

Genelde web siteleri kendi ürünlerini online pazarlama şirketlerine satarak ek gelir elde ediyorlar. Bayanlar bu işi kozmetik ve ya kuaförlük işleri ile yaparak moda ve moda evleri ile online siteden kazanç elde etmektedirler.Bayanlar için mükkemmel iş fikirleri her zaman mevcuttur. Bunun için araştırmalar yapmanız ve iş bulmayı istemeniz yeterli olacaktır.

AVA İŞYERİM için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ava İşyerim Hakkında Bilgi – TIKLAyIn

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Fatma -
2018-03-10 15:22:01

Baştan kolay geliyor evden çalışmak ama önem verilmediği zaman zor oluyur. Makale yazarlığı evden çalışmak isteyen bayanlar ve öğrenciler için çok ideal pazarlama satışda yapılabilir tabikide. Bayanların ikna kabiliyeti karşısında bay ise çok etki oluyor .

@Arif Ayvacı -
2018-03-05 18:09:03

Türkçe öğretmeniyim, sanırım ek iş için bana en uygun olan şey makale yazalığı yapmak olacak. İyi bir araştırmadan sonra bu işe başlayacağım.

@Eda yar -
2017-08-22 22:13:06

güzel iş imkanları.

@İSMAİL -
2017-06-24 16:47:02

AVA İŞYERİM Türkiye’nin en büyük sosyal projesi olan ve şu an sadece bayanlara yönelik iş istihdamına sahip AVA İŞYERİM projesi,sizlere hizmet aldığınız yani normalde kullanmış olup para ödediğiniz her şeyden kazanç sağlamaktır. Projemiz ilk başta örgü örme işi ile başlamış olup diğer bütün elektrik,doğalgaz,anket,ürün,örgü,yemek,temizlik, anketörlük(gizli müşteri),sağlık vb diye uzuyan bir çalışma alınana sahiptir. Sistem tek bir seferliğine 100 TL teminat yatırılmasıyla aktifleşir.Diğer bütün işerden de faydalanabilir durumda olunmaktadır. Teminat ödemesi demek sistemin de bu ise yatırım bir nevi katkı sağladığınızı belirtmenizdir. İşi bırakma koşulları ancak ciddi durumlarda gerçekleşir. Ve bunu belgelemesi gerekir. Ancak o zaman ödediği teminatı geri iade edilir. Keyfi keder belgelenemeyen durumlarda teminat geri ödenmez. Havuza (avaişyerim) aktarılır. Katılınabilecek veya katılamayacağınız işleri yönetim kadrosuna bildirmeniz yeterli olacaktır. Avaişyerime katılmak için yapılması gereken ; 1- Başvuru yapacak kişinin ev adresi 2 adet telefon numarası ve bizim belirlediğimiz bankadan hesap açması bunları aynı anda teslim etmesi gerekir. AVA ÇALIŞANLARI GRUBUNA DAHİL EDİYORUZ..SİTEMİZE GİRİŞ KAYIT İŞLEMLERİ İÇİN ADMİN ARKADAŞLAR DESTEĞİ VERİLİYOR.. 2- İstenilen teminatın başvuru yapılmadan önce yatırılıp dekontu veya bir fotosu ile birlikte diğer bilgilerini de teslim etmek zorundadır. DEKONT ÖDENDİĞİNE DAİR ADMİNLERDEN BİRİNE ATIP KENDİSİNİN SİSTEME GİRİŞ İÇİN YÖNLENDİRİLMESİ OLUCAKTIR.. 3- Sisteme dahil olan kişi ona yönlendirilen siteye gerçek reel adı ile ve gerçek reel profil fotoğrafı ile giriş yapıp ilinin olduğu gruba giriş yapıp beklemelidir. İşler il sorumluları tarafından paylaşılacaktır ve paylaşım altına sadece katılmıyorum demeleri yeterlidir. 4- Kargo gönderimlerinde verilen adresten dolayı yanlış yere giden kargonun 2.gönderim kargo ücreti alıcıya aittir. Türkiye’nin en büyük projesi olan 81 il ve ilçedeki bütün bayanlarında katılabileceği bu sistemde kendi yapmış olduğunuz işlerinde alıcılara buluşturmak bizim görevimizdir. Bizim bunlar için sitemizde ayrı bir platform oluşturulmuştur. Avaişyerimin bu imkandan %20 alıp %80 ‘ini size aktaraktadır. Kendi işinizin sahibi olacağınız ve sadece 100 TL ile birçok kazanç sağlayacağınız bu projede sizde yer almak için acele edin. irtibart: 0533 145 91 99

@Vecihi -
2017-06-24 16:42:38

bayanlar için iş fikirleri teşekkürler yasemin paylaşımın için

@Demet -
2017-06-02 21:14:48

Aslında evde oturarak gelir elde etmek çok güzel olurdu ama zor işler galiba

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.