Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Mevsimi olmadan ayaklarımızda yer alan spor ayakkabılar, her sezon yeni modelleri ile sektörün öncü markalarının koleksiyonlarında sergilenirken, yeni trendleri sizlerle paylaşmak istedik.

Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Bayan spor ayakkabı konusunda yılların verdiği tecrübe ile, şık olduğu kadar özellikli modelleri de hazırlayan Adidas, Reebok, Nike,Puma gibi markalar, bu sezon da sizlerin beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

Bayan spor ayakkabı denildiğinde her daim klasikleşen tasarımlar, bu sezonda gelenekçi bayanların seçimlerinde yer alırken, sezona kalın tabanlı modeller damgasını vuracaktır. Bayanların günlük hayatlarında etek, pantolon, elbise, şort, bermuda gibi kıyafetlerinin altına giyecekleri kalın tabanlı spor ayakkabılar yeni bir trend olarak karşımıza çıkarken şimdiden yurt dışında büyük ilgi görmeyi başarmıştır.

Bayan Spor Ayakkabı Önerisi

Bu ayakkabılar her giydikleri ve yaptıklarıyla yeni eğilimler oluşturan ünlülerinde seçimlerinde yer alırken renk, desen, detay farklılıkları ile koleksiyonlarda incelenebilir. Spor ayakkabı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ayağınızı rahat hareket edebilmesi olmakla beraber ünlü markaların ürünlerini seçmenizi özellikle tavsiye ederiz.

Ucuz ve kalitesiz ürünler ilk alındıkları zaman güzel ve rahat giib görünürler, fakat gün geçtikçe ve spor ayakkabıyı kullanıkça asıl ayakakbı kendini gösterir. Bir ay sonra ayakkabının tanınmaz bir hale geldiğini görürsünüz, ve eğer ucuz olduğu için mağaza dışında bir yerden aldıysanız garantisi olmadığı için herhangi bir değişim de sözkonusu olmaz.

Biraz pahalı olsun ama kaliteli olsun, bizim olsun 🙂

Çiçek desenli spor ayakkabılar bu sezonun yeni trendi olurken irili ufaklı motifler sizlerinde sanırım hoşunuza gidecektir.

Bu modeli en büyük avantajı içinde barındırdığı farklı renkler sayesinde kombin alternatiflerini arttırmak olmakla birlikte çiçek desenli spor ayakkabıları alışverişlerinizde mutlaka değerlendirmenizi öneririm.

Önerilen Paylaşım 1:AÖF Geçmiş Yıl Sorularına Çalışmak

Önerilen Paylaşım 2:Ananaslı Kek Tarifi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

3 Yorum(lar)

  1. Kadınlara tavsiyem spor ayakkabı alırken iyi bir ayakkabı alın. Fiyat olarak ucuz olanlar ayağı oldukça rahatsız ediyor ve zamanla kokutuyor. Ayakkabı seçiminde ucuza kaçmayın, kaliteli bir ayakkabı alın.. Çünkü bütün gün ayaklarınız için olacak.

  2. Standart ayakkabılar için model seçimi keyfe göre yapılabilir fakat spor ve yürüyüş konusunda kesinlikle kalın tabanlı, ortopedik seçimler yapılmalı. Önerileriniz de tam da bu unsurlara göre. Teşekkürler.

  3. Güzel modeller. Bayanlar için zaten moda diyin ayakkabı diyin akılları çıkar yerinden. Son çıkan ayakkabı modelleri nedense hep eskiler gibi hiç değişen birşey yok. Yine bayanlar için var birkaç çeşit ama erkekler için sadece bir kaç model var gerisi hep aynı. Bir erkek aldığı bir kıyafeti yıllarca giyiyor ve aklına bile gelmiyor yenisini almak ama bir kadın bir giyim eşyası aldığı zaman ötekini ne zaman alırım hesabını daha kasadayken yapıyor. AH bu kadınlar ahhhhh.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınlara tavsiyem spor ayakkabı alırken iyi bir ayakkabı alın. Fiyat olarak ucuz olanlar ayağı oldukça rahatsız ediyor ve zamanla kokutuyor. Ayakkabı seçiminde ucuza kaçmayın, kaliteli bir ayakkabı alın.. Çünkü bütün gün ayaklarınız için olacak.

Standart ayakkabılar için model seçimi keyfe göre yapılabilir fakat spor ve yürüyüş konusunda kesinlikle kalın tabanlı, ortopedik seçimler yapılmalı. Önerileriniz de tam da bu unsurlara göre. Teşekkürler.

Güzel modeller. Bayanlar için zaten moda diyin ayakkabı diyin akılları çıkar yerinden. Son çıkan ayakkabı modelleri nedense hep eskiler gibi hiç değişen birşey yok. Yine bayanlar için var birkaç çeşit ama erkekler için sadece bir kaç model var gerisi hep aynı. Bir erkek aldığı bir kıyafeti yıllarca giyiyor ve aklına bile gelmiyor yenisini almak ama bir kadın bir giyim eşyası aldığı zaman ötekini ne zaman alırım hesabını daha kasadayken yapıyor. AH bu kadınlar ahhhhh.


En iyi - En güzel - En ZorKaşıntısı - Kaşıntısı Nasıl geçer