Ayrılık Sebebi Olan Cümleler

İnsanlar birbirlerini sever flört ederler sonra nedendir bilinmez rahat batar galiba 🙂 Saçma sapan nedenlerden dolayı ayrılırlar. Bir süre kendilerini rahat hissederler ama sonra gece hüzünleri başlar ve bu sefer yedikleri haltı temizlemeye çalışırlar.

Öyle cümleler vardır ki, kesinlikle sevgililere söylenmemesi gerekir. Ama insanoğlu ağzını tutamıyor, ağzını tutsa dilini tutamıyor ve ayrılmalarına neden olacak sözleri karşısındakine bir anda söyleyiveriyor. Sonra pişman oluyor fakat artık iş işten geçmiş oluyor.

O yüzden siz siz olun özellikle sevgililerinizle konuşurken ağzınıdan yanlış bir cümle çıkmaması için konuşmadn önce bir durun ve düşünün.

Sizler için bazı ayrılık sebebi olan cümleleri sıralıyoruz.

Ayrılık Sebebi Olan Cümleler

  • Eski sevgilimi hala unutamadım
  • Ben seni beğenmişim de senmi beni beğenmiyorsun
  • Sen kimsin bana hesap soruyorsun
  • Yaa üff seninle çıkmakla hatamı yaptım acaba
  • Attığın adımı bana haber vereceksin
  • Biraz ara verelim mi
  • Ben seni seviyorum ama emin değilim
  • Aşkım tabiki seni seviyorum ama evliliğe pek sıcak bakmıyorum

Yukarıdaki cümleleri eğer sevgilinize karşı söylüyorsanız her an bir ayrılmaya hazırlıklı olmalısınız. Bu tarzda olan cümleler kavgada bile sevgiliye söylenmez,sanki zorla birliktelik yaşıyormuş gibi söylenen ayrılık cümleleri karşıdaki insanın bütün duygularını alt üst eder ve aranıza bir güvensizlik girmesine neden olur.

Zaten bir ilişkide araya bir güvensizlik girerse, ki bu güvensizlik sevginin güvensizliği ise o zaman bu ilişki fazla uzun sürmez.

Ama insanlar bunları bile bile ve sonrasında üzüleceklerini bile bile yinede bu ayrılık sebebi olan cümleleri birbirlerine söylüyor. Önceden de belirttiğimiz üzere, sanıyoruz bazı insanlara rahat batıyor ve en sevdiklerini bir daha bulamamak üzere kaybediyorlar.

Sanmayın ki bu cümleden sonra meydana gelen ayrılık aşılıp tekrar eskisi gibi olunur. Siz siz olun lütfen sevdikleriniz ile konuşurken sakın bu tarz ayrılık sebebi cümleleri söylemeyiniz.

Peki siz hiç ayrılık cümlelerinden birisini sevdiğinize söylediniz mi ? Yada size hiç ayrılık cümlesi kuran sevgiliniz oldu ve ondan ayrıldınız mı? Eğer olduysa nasıl bir cümleden sonra sevgilinizden ayrıldınız ?

Cevabınızı bizimle aşağıdaki yorum formunu kullanarak paylaşabilirsiniz 🙂

Önerilen Paylaşım 1:En iyi Metal Müzik Grupları

Önerilen Paylaşım 2:Köpeklerin Kulakları Neden Kesilir

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bazılarının birşey söylemesine gerek yok hareketleri esas sebep zaten..!!!


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer