Anasayfa

Genel Konular kategorisine 13 Ağustos, 2017 tarihinde eklendi, 1 defa okundu

Merhaba,

Bir çok konuda sizlere sürekli en yeni ve en güzel paylaşımları sunuyoruz. Bu yazımızda kendimizden bahsedelim istedik. www.gencturkhaber.com web sitesi başta Türkiye olmak üzere Dünya’dan hermen hemen anladığımız ve doğru bir biçimde bilgileri insanlara aktarabileceğimiz konularda makalelerin paylaşıldığı bir sitedir.

www.gencturkhaber.com

Öncelikle bu sitede anlatılanlar kesinlikle bir uzman yada doktor niteliğinde insanların ağzından çıkan kesin bilgiler olarak anlaşılmamalıdır. Bir çok konuda zaten bilinen ve bilinmesi gereken konulara değiniyoruz. Emin olmadığımız ve yanlış anlaşılmalara neden olabilecek konulardan kaçınıyoruz.

Siyaset ve politika ile alakalı konulardan uzak duruyoruz. Her insana “Yaradılanı sev, Yaradan’dan Ötürü” ilkesiyle saygı duyuyor ve sevgimizi sunuyoruz.

Aşağıdaki bağlantıda bulunan aulaşımlar, hamilelik, bebek bakımı ve çocuk bakımı konularında payaşımalrımız bulunmakta.

Kadın ve Hamilelik

Bu konumuzda geçen ve sizlere anlattığımız bilgileri bir doktor tavsiyesinden ziyade bir arkadaş bir dost tavsiyesi olarak algılamanızı istiyoruz.

Sağlık her insanın yada her canlının vazgeöilmez en değerlilerinden birisidir. Sağlık konularında birşey yapacağımız zaman lütfen her zaman 2 defa düşünmek yerinde bir karar olacaktır.

Zaten sağlık kategorisi içerisinde bulunan kadın ve hamilelik, bebek bakımı ve çocuk bakımı konularında dikkat etmeniz gereken noktaları ve ilgili makaleyi nasıl yorumlamanız gerektiğini sizlere belirtiyoruz.

HErhangi bir sakınca olmayacağını düşündüğümüz paylaşımlarımızda birşey belirtmiyoruz. Bu yüzden herhangi bir konuda sizlere tavsiye niteliğinde özellikle belrttiğimiz odak cümleleri dikkate alınız.

www.gencturkhaber.com ailesi olarak sizlere hayırlı, sağlıklı ve mutlı bir yaşam diliyoruz. Umarız en kısa zamanda hayalini çokça kurduğunuz bir dileğinizi Allah(c.c) sizlere nasip eder.

Paylaşmak Gerçekten Çok Güzel – Yasemin..

Etiketler : , , , , , ,

Yorum Yaz

1 Yorum

  • Aynur YurtseverCevapla

    Gerçekten çok yararlı bir siteniz var her türlü bilgiye erişebiliyorum , bu aralar en çok kullandığım siteler arasında.

    Mar 09, 2018 23:38