Anasayfa

Merhaba,

Bir çok konuda sizlere sürekli en yeni ve en güzel paylaşımları sunuyoruz. Bu yazımızda kendimizden bahsedelim istedik. www.gencturkhaber.com web sitesi başta Türkiye olmak üzere Dünya’dan hermen hemen anladığımız ve doğru bir biçimde bilgileri insanlara aktarabileceğimiz konularda makalelerin paylaşıldığı bir sitedir.

www.gencturkhaber.com

Öncelikle bu sitede anlatılanlar kesinlikle bir uzman yada doktor niteliğinde insanların ağzından çıkan kesin bilgiler olarak anlaşılmamalıdır. Bir çok konuda zaten bilinen ve bilinmesi gereken konulara değiniyoruz. Emin olmadığımız ve yanlış anlaşılmalara neden olabilecek konulardan kaçınıyoruz.

Siyaset ve politika ile alakalı konulardan uzak duruyoruz. Her insana “Yaradılanı sev, Yaradan’dan Ötürü” ilkesiyle saygı duyuyor ve sevgimizi sunuyoruz.

Aşağıdaki bağlantıda bulunan aulaşımlar, hamilelik, bebek bakımı ve çocuk bakımı konularında payaşımalrımız bulunmakta.

Kadın ve Hamilelik

Bu konumuzda geçen ve sizlere anlattığımız bilgileri bir doktor tavsiyesinden ziyade bir arkadaş bir dost tavsiyesi olarak algılamanızı istiyoruz.

Sağlık her insanın yada her canlının vazgeöilmez en değerlilerinden birisidir. Sağlık konularında birşey yapacağımız zaman lütfen her zaman 2 defa düşünmek yerinde bir karar olacaktır.

Zaten sağlık kategorisi içerisinde bulunan kadın ve hamilelik, bebek bakımı ve çocuk bakımı konularında dikkat etmeniz gereken noktaları ve ilgili makaleyi nasıl yorumlamanız gerektiğini sizlere belirtiyoruz.

HErhangi bir sakınca olmayacağını düşündüğümüz paylaşımlarımızda birşey belirtmiyoruz. Bu yüzden herhangi bir konuda sizlere tavsiye niteliğinde özellikle belrttiğimiz odak cümleleri dikkate alınız.

www.gencturkhaber.com ailesi olarak sizlere hayırlı, sağlıklı ve mutlı bir yaşam diliyoruz. Umarız en kısa zamanda hayalini çokça kurduğunuz bir dileğinizi Allah(c.c) sizlere nasip eder.

Paylaşmak Gerçekten Çok Güzel – Yasemin..

Önerilen Paylaşım 1:Mahkeme Kararları

Önerilen Paylaşım 2:Bilgisayar Telefonu Görmüyor

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. Gerçekten çok yararlı bir siteniz var her türlü bilgiye erişebiliyorum , bu aralar en çok kullandığım siteler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gerçekten çok yararlı bir siteniz var her türlü bilgiye erişebiliyorum , bu aralar en çok kullandığım siteler arasında.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer