menü resmi

Eşim Beni Aldatıyor mu Acaba ?

Aldatıldığımı Düşünüyorum. Eşimin Beni Aldattığını Nasıl Anlayabilirim?

Aldatıldığımı Düşünüyorum

Evet, bugünkü konumu araştırmalarıma ve uzman görüşlerine dayanarak, ‘aldatıldığımı düşünüyorum’ diyenler için hazırladım ve onlar içinde anlatıma sunacağım. Aldatıldığından şüphelenen kadınların öğrenmeye çalışırken verdikleri mübadeleye, gömlek koklamak, parfüm markası ezberlemek ve ruj lekelerini kontrol etmek gibi olaylara filmlerden, dizilerden ve diğer görsel sunumlardan, alışkınız.

Ancak işin aslı, gömlek vb. gibi olguları kontrol etmek, elbette ki değil. Burada önemli olan durum, eşinizin davranış biçimi ve size karşı tavırlarıdır. İşte tüm bunları sizler için detay detay açıklığa kavuşturmak adına, “Aldatıldığımı düşünüyorum. Eşimin beni aldattığını nasıl anlayabilirim?” başlığını, hazırladım ve yine sizler içinde anlatıma sunacağım. O halde gelin anlatımıma “Bir kadın aldatıldığını nasıl anlar?” sorusundan, başlayalım.

Bir Kadın Aldatıldığını Nasıl Anlar?

Erkekler aldattığı zaman, detaylı düşünce sistemine sahip olmadıkları için aldattıklarına dair birçok iz bırakabilirler. Bu sebepten kadınların en ufak şüphesi bile ciddi tartışmalara sebep, olabiliyor. Kadınlar aldatıldığını nasıl anlar? Sorusunu daha iyi açıklayabilmek için öncelikle şunu bildirmek isterim ki; kadınlar bir ilişkiye başlamadan önce o ilişkinin, her detayını en ince ayrıntısına kadar düşünür ve planlarını, önceden hazırlarlar. Yani bu planda aldatıldıklarında ne yapacaklarını ve hatta kimin, omuzun da ağlayacağını bile önceden planlamıştırlar.aldatan erkek nasıl anlaşılır

Çünkü ilk anlatımlarımdan bu yana bahsettiğim gibi kadınlar her şeyi ve hayatındaki her olguyu, en ince ayrıntısına kadar düşünür ve buna göre de kendilerine bir plan, oluştururlar. Tabi, günümüzde birçok erkek bunun bilincinde olmayabiliyor ve karşısındaki kadının da kendisi gibi bir düşünce sistemi olduğunu zannederek, yakayı ele veriyor. Yani bir kadının aldatıldığını anlaması, onun düşünce mekanizması için hiçte zor değil.

Kadınların detaycı bakış acısına sahip olmaları da aldatıldıklarına dair, bir takım sinyaller verir. Koku, saç teli, ruj lekesi ve parfüm kokusu gibi birçok olguyu, bu bakış acıları sayesinde kolaylıkla fark edebilirler. Ayrıca bu düşünce mekanizmaları sayesinde, beraber olduğu kişiyi çok iyi analiz eder ve her davranışını, konuşmasını ve öfkesi gibi diğer tüm olguların sebebini, önceden hiç şaşmaz bir şekilde tahmin edip, ona göre bir fatura, hazırlarlar.aldatılmak

Yani bir erkek aldattığında iz kaybetmek için romantiklik yapıyorsa ya da çok yorucu bir gün geçirmiş gibi rol çekiyorsa, bunları kolayca analiz etmek ve altındaki sebebi bulmak, bir kadın için imkânsız, değil. Günümüze kadar ‘aldatıldığımı düşünüyorum’ diyen birçok kadın, kesintisiz hiç yanılmamıştır. Evet, buraya kadar “Kadınlar aldatıldığını nasıl anlar?” ondan bahsettik. Şimdi de dilerseniz bir genelleme yaparak “Eşimin beni aldattığını nasıl anlayabilirim?” sorusunu, ele alalım.

Eşimin Beni Aldattığını Nasıl Anlayabilirim?

Kişi eğer eşinin onu aldattığına dair şüphe duyuyorsa, bunu anlaması için başta da bahsettiğim gibi davranış biçimini ve ona karşı olan tavırlarındaki değişikliği, gözlemlemesi gerekiyor. Tabi tüm bunları yapabilmesi için eşini iyi tanıması, şart! Çünkü sonuç olarak hepimiz insanız ve farklı sıkıntılardan dolayı, ruh halimiz değişebiliyor. Bu değişimi aldatılmak olarak, görmemek için eşinizle olan bağınızı, iyi ölçmeli ve onu gerçekten iyi tanımalısınız.

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Kamile -
2018-04-18 12:27:11

Eşiniz sizi aldatmaya başladıysa son zamanlarda tavırları size karşı değişimler gösterir. Böyle bir tavır değişikliği seziyorsanız sizi aldatabiliyor olabilir. Dikkatli olun.

@Nihal -
2018-03-28 12:48:10

Erkekler kadınları aldattıkları zaman genelde hal ve davranışlarda gözle görülür bir değişilik oluyor. Eşlerine oldukça fazla bir anda ilgi göstermeye başlıyorlar.

@yakup -
2018-03-06 08:33:30

Her değişim eşinizin sizi aldattığı anlamına gelmiyor. Psikolojik olarak farklı şekilde davranışlar ve hareketler sergileyebilir. Aldatma olayı birden veya aniden çıkan bir durum değildir. Genelde sorunlar sonrasında yaşanan olumsuz bir durumdur. Sevgi ve saygı olan bir ilişkide bu durumun olacağınu pek sanmıyorum .

@Meryem -
2018-03-05 15:45:54

Eşimin beni aldatmadığına eminim fakat bu belirtileri son zamanlarda sık sık görmeye başladım. Evliliğimizin iyi gittiği şu günlerde böyle bir durumu kaldırabileceğimi düşünmüyorum.

@Sevgi -
2018-03-03 15:01:15

Eşinizin sizi aldattığına dair şüpheleriniz varsa bu şüpheler boşa olmaz. Son zamanlarda davranışlarında değişme, size karşı tutumunda farklılaşma varsa sizi aldatıyor olabilir.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.