Agario’da Hızlı Büyümek İçin Taktikler

Agarioda hızlı büyüme taktiklerini size anlattık. Umarım beğenirsiniz.

Agario Nasıl Oynanır ?

agarioSon zamanların en popüler oyunlarından biri olmayı başaran agario oyunu hakkında ilginç bilgiler edinmek isteyen herkesi, bu yazıyı okumaya davet ediyoruz. Evet, bilgisayardan oyun oynamayı seven herkesi ekran başına kilitleyen bu oyun, oldukça eğlenceli ve oynayan herkesi kendisine bağlıyor.

 

Bu oyunu oynamak için yapmanız gereken oyunun sitesine girip kendinize ait bir nick belirlemek. Bu belirlediğiniz nick oyunu oynadığınız sürece balonunuzun üzerinde yazacak. Daha sonra Select a region’a tıklayarak oyun oynayacağınız bölgeyi seçiyorsunuz. Ardından play’a tıklayarak bu keyifli oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Agario’da Amaç Nedir?

Agario oyunu oynayan herkesin tek bir amacı vardır: Balonunuzla küçük balonları yutarak büyümek. Bu oyunu Mouse kullanarak rahatlıkla oynayabilirsiniz. Mouse yönlendirmesi ile yönünüzü ayarlayıp Mouse tıklayarak küçük balonları yutabilirsiniz. Ayrıca space tuşu ile balonunuzu ikiye bölebilirsiniz. Topunuz ikiye ayrıldıktan yaklaşık 1 dakika sonra kendiliğinden birleşecektir. Eğer topunuzdan küçük parçalar göndermek isterseniz w tuşuna basmanız gerekiyor. Bu hamle sayesinde oyundaki mayınları veya başka oyuncuları feed edebilirsiniz.

Agario’da Hızlı Büyümek İçin Taktikler

Bu oyunu oynayan kişilerin sayısı arttıkça doğal olarak bir rekabet ortamı da oluştu. Agario nasıl hile yapılır? diye endişe etmenize gerek yok. Bu yazıda sizlere bu konuda bilgi vereceğiz.

Öncelikle eğer birisi sizi yutmaya kalkışırsa hemen space tuşuna basın. Böylelikle ikiye ayrılacaksınız. Eğer boyut olarak büyük bir balonu yutmak istiyorsanız, mayınların yakınına geçin, mayın ve topu alıp hızlı ve sürekli olarak w tuşuna basın. Böyle yaptığınız zaman mayın parçalara ayrılacak, büyük topa yaklaşacak ve büyük topu küçük parçalara ayıracak. Siz de bu ayrılan parçaları yutarak kolaylıkla büyüyebileceksiniz.

 

Oyunu kuralına uygun ve taktiklere dikkat ederek oynadığınız zaman çok fazla keyif alacaksınız.

NOT: Bu bilgiyi üstteki butonlardan sosyal paylaşım ortamlarından birinde paylaşmayı unutmayın. Hayat paylaştıkça güzeldir 😉Yorum yok

www.gencturkhaber.com - ANASAYFA