3 İdiots (2009) – Film Tavsiye

3 Idiots filmi en başarılı Hint yapımları arasında yer alıyor. Bollywood bugüne kadar ortaya koyduğu en iyi film ile karşımızda.

3 İdiots Filmi – 3 Aptal Filmi

Hayatımız boyunca her zaman hatırlayabileceğimiz ve izledikten sonra kesinlikle çevremizdeki insanlara tavsiye edebileceğimiz bir film.

Aamir Khan yine bizi şaşırtmadı ve oldukça çarpıcı bir senaryo ile karşımıza çıktı. İzlerken bir saniyesine bile kaçırmak istemeyeceğiniz 3 Idiots, eğitim sistemine iğneleyici bir yaklaşım göstermiş. Hindistan’ın en başarılı okullarından birinde öğretmenlik yapan Aamir Khan, okulun fazla disiplinli müdürü ile ters düşmüştür.

Okul müdürünün baskıları yüzünden intihar eden bir okul öğrencisi, bardağı taşıran son damla olmuştur. Aynı zamanda Aamir Khan ile okul müdürünün kızı arasında bir aşk vuku bulmuştur.

Biraz gerçek dışı olaylar da bulunsa 3 Idiots filmi,hepimizin düşünce dünyasına katkıda bulunacak bir film olmuş. Sanıyorum ki çoğu Hint filmi gibi uzun süren 3 Idiots’u sıkılmadan bir solukta izleyeceksiniz.

Tavsiye edilen filmler arasında yer alan 3 Idiots, hangi filmi izlesem diye düşünenler için zaman kaybı olmayacak bir tercih olacaktır. Keyifli seyirler diliyoruz. Bir sonraki tavsiyemizde görüşmek üzere…

3 İdiots Fİlm Fragmanı

Önerilen Paylaşım 1:Terminator Genisys - Film Tavsiye

Önerilen Paylaşım 2:Edebiyat Yapmak

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

3 Yorum(lar)

  1. Hayatımda izlediğim en iyi 3 filmin arasında mutlaka girer. Filmi izledikten sonra hayatınıza birçok şey kattığını fark ediyorsunuz. Amir Khan’ın filmlerinin çoğu böyle, izledikten son uzun süre etkisinden çıkamıyorsunuz.

  2. 3 idiots kesinlikle önerdiğim bir filmdir, genelde hint filmlerini sevmiyorum ancak bu film daha batı çekimi bir film gibi ve çok iyi, izleyemek isteyenlere tavsiyemdir.

  3. Amir Khan filmleri zaten harikadır ama 3 Aptal filmi hayatımda izlediğim en iyi filmdir diyebilirim. Ben bu kadar sürükleyici, insanı etkileyen başka bir film görmedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayatımda izlediğim en iyi 3 filmin arasında mutlaka girer. Filmi izledikten sonra hayatınıza birçok şey kattığını fark ediyorsunuz. Amir Khan'ın filmlerinin çoğu böyle, izledikten son uzun süre etkisinden çıkamıyorsunuz.

3 idiots kesinlikle önerdiğim bir filmdir, genelde hint filmlerini sevmiyorum ancak bu film daha batı çekimi bir film gibi ve çok iyi, izleyemek isteyenlere tavsiyemdir.

Amir Khan filmleri zaten harikadır ama 3 Aptal filmi hayatımda izlediğim en iyi filmdir diyebilirim. Ben bu kadar sürükleyici, insanı etkileyen başka bir film görmedim.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer