Ülkemizin en çok orta sınıf araçlarında sehir içi ve dışı çok iyi yakıyor. Aile arabası iş arabası her şekilde kullanabilirsiniz. Ekonomik parça ucretleri olarak uygun olan modellerden. Tavsiye ediecek bir araç.

Clio gibi ekonomik az yakan konforlu bir arama görmedim. Alıcak arkadaslara tavsiye ederim kendim kullanıyorum 2016 model aracım mevcut ve resimdeki renk gerçekten çok güzelmiş.

Fiyat ve görünüş açısından son derece olumlu bulduğum bir model. Ayrıca yakıt tasarrufu konusunda piyasadaki diğer araçlara göre oldukça iyidir. Son zamanlarda baya bir aklımı çeldi.

Clio 2015 1.5 dci. Arabanin icinin sert plastik olmasi kotu bide arka koltuk dar onun disinda kullanimi zevkli bi araba

5-6 hafta önce dizel sport tourer aldım. Yakıt tüketimi gerçekten süper, ayrıca araç söylendiği gibi dar değil, uzun boylu olmama rağmen ön koltuğa da arkaya da rahatça sığıyorum.

Aracı bir kaç haftadır kullanıyorum, 1.000 km yi devirdim, şuan yakıt ortalamam şehir içi 5.3 lt , şehir dışı 6.5 lt civarı. Yokuşlarda araç zorlanmıyor, klima açıkken biraz zorlanıyor sadece. Yol tutuşu gayet iyi, ses yalıtımı başarılı, 1.2 Icon kullanıyorum, bu fiyata bu özellik ve donanımlar gayet iyi bence.