Araba taş gibi maşallah param olsada alsam diye içimden geçiriyorum. Biraz araştıma yaptım alan memnun Honda kalitesi umarım bir gün benimde olur

Honda CR-V kontrol bakımından muhteşem bir arabadır. Yakıt tüketiminde diğer modellere göre ortalamadır. İç hacmi fazla geniş değildir. Kalabalık ailelere önermem.

Almak üzereyim, aldıktan sonra da yorum yapacağım, bütün SUV ve crossover modellerini inceledim, donanım çok iyi, fiyata laf söyleyen arkadaşlar cr-v'deki donanım fazlasını diğer markaların fiyatlarının üzerine eklediklerinde fiyatın fazla olmadığını görecekler. Test sürüşü yaptım, savrulma yok, amortisörler sert ama biraz kullanılınca normale döneceğine inanıyorum.

Kullanım bakımından mükemmel. İç dizaynı ve görünümü mükemmel. Yakıt tüketimi desen rakiplerine oranla gayet güzel. Bu Honda tam da istediğim gibi

Bir haftadır kullanıyorum, konforlu bir araç, içeri ses almıyor çok sessiz, yakıt tüketimi fabrika verilerinin biraz üzerinde ama kullandıkça düşeceği söyleniyor. Araç çok iyi gerçekten.

Honda CR-V 1.6 Dizel Elegance modelini alalı bir ay oldu. Motoru ve torku gerçekten cok kuvvetli, basınca gidiyor. Aracin sürüş keyfi çok iyi ancak süspansiyonlar çok kötü maalesef. Yakıt tüketimi şuan 6.5 litre civarında, kullandıkça düşeceğini düşünüyorum. Araçtanan çok memnunum herkese tavsiye ederim.

2017 CR-V araç gayet kullanışlı ve iç hacmi çok rahat. Fakat ekonomi olarak üst segmente yönelik bir araçtır fiyatı tuzludur.